Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon piercing szúrás? / lent/

Otthon piercing szúrás? / lent/

Figyelt kérdés

Szeretnék egy monroe piercinget szúrni magamnak.. megvan hozzá minden .. csak arra lennék kiváncsi ,hogy eltalálhatoke olyan pontot ami valamilyen érzékszervemre káros hatással lenne? mert azt hallottam fülnél a látást károsíthatja ha rossz helyen találjuk el..


nem kérek kioktatást..csak segítséget!

/azért nem piercingesnél csináltatom,mert 1 nagyon drága.. 2 az itteni piercinges állítolag béna is..


2009. aug. 12. 20:23
1 2
 11/11 Márió96 válasza:
nem lehet probléma én magamnak szurtam ajkat septumot indrustialt söt még a nyelvemet is az ajakban nincsenek olyan vésszes pontok ha esetleg "rosszul" szurod akkor is annyi h kicsit jobban vérzik és kész :))
2013. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!