Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A parfümcenter.hu-n minden...

A parfümcenter.hu-n minden parfüm eredeti? Milyen tapasztalataitok vannak a termékeikkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rendeltem már onnan és meg is voltam elégedve vele, de a minap valaki gonoszul "beszólt", hogy nyilván nem értek hozzá és kizárt, hogy 17.000 Ft-ért eredeti 100ml-s Dolce&Gabbana-t kapnék, csak mert amit ő árul drágállottam, 10.000-ért a 30ml-t.


Ezért gondolkoztam el, hogy valóban nem érdemes-e onnan vásárolni.



2013. jan. 10. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4 éve volt hogy rendeltem tőlük. Semmi drága annyira. Egy versace Dylan blue. Volt már itthon egy belőle, de kevés úgy hogy kerestem valahol egyet jó áron. Rájuk esett a választásom. Azóta csak a notinoról és a dougles-ről rendelek. Attól függ hol kapom meg jobb áron. Notinoról 14 parfümöt rendeltem már. Douglesből 6-ot. Soha nem volt gondom az eredetiségükkel, illatukkal vagy tartósságukkal. A Dylan blue-ra visszatérve. Doboz és üvegcse teljesen ugyanaz volt. Tökéletes hamisítvány. Az illatuk is stimmelt. De valami más volt, sokkal kevesebb ideig tartott. Újra megszagoltam, akkor már éreztem. Hígítva lett. Pénzemet visszakaptam. Soha többet nem rendelek máshonnan. Ráadásul a notino-n még így is nagyon jó akciók szoktak lenni. Sokszor olcsóbb mint a Müller és a Dougles.
2021. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 nagylaci válasza:
2 éve rendelek a parfümcenter oldalról és nekem eddig mind eredeti jött. Azt szoktam csinálni, hogy elmegyek a müllerbe végig szagolok mindent és ami tetszik megrendelem, de kb. a feléért. Illatra és csomagolásra is ugyanaz a mülleressel. Paco rabanne one milliont, eufóriát nőiben és hugót is rendeltem már. Voltam már kínaiban ahol el akartak adni nekem hamisat, de annak már a celofánján látszik, érződik, hogy gagyi az illata meg- na azt hagyjuk. Törökországban nyaraltunk és onnan hoztunk hamisakat a családnak, de annak is nagyon csörgős a celonfánja szóval szerintem ezeket azért ki lehet szúrni. Celofán csörög, doboz gagyin vágva, üveg csúnyán nyomtatva, kupak lejár, laza lötyög-ebből kb. ki lehet következtetni szerintem bár nem mondanám magamat szakértőnek :)
2022. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha biztosan eredeti terméket szeretnél, akkor Müller, Dougles, Marionaud, reptéri drogéria, Neroli, és még egy két nevesebb 1-2 üzlettel rendelkező parfüméria. Bár ezeken a fejeken inkánn Nice termékeket árulnak, kisebb márkáktól, ami nem jelenti hogy egy vagyon lesz. Meg mivel kevesebben ismerik nem is igazán hamisitják.
dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!