Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szemről? És a sminkről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Természetesen a pozitív és negatív kritika is érdekel,de légyszíves normális válaszokat!

[link]

[link]


2009. aug. 31. 12:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

próbáltam már úgy is,hogy az alsó szempillám alá és elsatírozni,de nem tetszett,mert nem volt egyenletes és így szép sem:(

köszi a válaszokat!

2009. aug. 31. 13:17
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Probald ki azt is, hogy a felso pillaid tovebe huzz egy kifele vastagodo vonalat, ha cica szemet szeretnel rajzolni akkor amit kicsit tulhuzol az az also szempillasorod ivet kovesse.


Es ha elkezdesz sminkelni figyelj a borapolasra is! Mosd le a sminked minden delutan/este. Kend be az arcod minden este valami alap arckremmel. Nem kell nagyon extranak lenne. ;)

2009. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak :P az enyemnel szebb szemed van :P Meg igy kifestve is :P
2009. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

de ez a "smink" abszolút nemáll jól.

piont az a lényeg a satírban h nem egyenletes. vagy lehet rosszul csináltad, mert a vonalnak elvileg nemkéne látszódnia, amit satírozás előtt húztál. én úgyszoktam h a külső szem sarkából húzok egy enyhe vonalat, kb középig, és újjal elsatírozom. fölülre pedig tust használok, ami vastagodik kifele.

ez a húzok egy vonalat a szemembe sminkelés, ez baromi kezdetleges és nagyon kevés embernek áll jól.

2009. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

a sminkből nem sok látszik, a szemed átlagos, a kép homályos, a szemöldököd meg ki kéne szedni.

bocs, ez az őszinte válasz

2009. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
a szemöldököddel csinálj valamit inkább :) a szemed szép, a smink az semmi, a szemcerka nem kéne, inkább több spirál. :)
2009. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14 évesen én sem tudtam, hogyan kell magam sminkelni és én is persze a fekete szemceruzával kezdtem, naná, alul. Ami tökéletes katasztrófa lett, mivel nagyon kevés nőnek áll jól, ugyanis kicsinyiti a szemeket. Hacsak nem vagy megáldva gyönyörű, hatalmas szemekkel (márpedig sajnos nem vagy, bocsi) akkor inkább kerüld ezt a sminket.


Egyébként youtube-on rengeteg tipp és segitség van fenn, ráadásul videóban. Beirtam, hogy using eye pencil és egyből ki is adta ezt a videót.


http://www.youtube.com/watch?v=vof26XS8GT8


Én azt tanácsolom neked, hogy ha már szemceruzát használsz, akkor se alulra, hanem a felső szempillád tövébe húzd a vonalat és picit satirozd is el (vagy ujjal, vagy aplikátorral) mert úgy még természetesebb lesz egy kicsit, nem lesz olyan harsány. Ja és a szempillaspirál elengedhetetlen!

2009. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

a szempillad neked is kicsit lefele all es egyenes javithatsz rajta, ha szempillagondorito eszkozt hasznalsz :)

http://www.youtube.com/watch?v=KnpEgUlJQTc&feature=PlayList&..

2009. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!