Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korai hogy ha egy hatodikos...

Korai hogy ha egy hatodikos (12/L) sminkeli magát? Már mint korai lenne, hogy ha csak szájfénnyel meg szempillaspirállal sminkelném magam?

Figyelt kérdés

#smink #korai #szájfény #szempillaspiráll
2013. jún. 27. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
szerintem nem :)
2013. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Ennyit szerintem használhatsz, én megengedném, de ne mindennap!:)

A szájfényt mondjuk csak ünnepekkor, vagy amikor olyan kedved van.A szempillaspirállal is vigyázz, mert én azt hallottam, hogy roncsolja a pillákat és kihullhatnak.

Azért túlzásba ne vidd, mert a kevesebb néha több!:)

Egy darabig még csak ennyit használj szerintem, később, már ha tényleg öregedni fogsz akkor használj egy kis szemceruzát, stb.:)

Azért kipróbálhatod nyugodtan, csak megtapasztalni, hogy milyen, de utcára szerintem még ne menj vele, koravénnek néznél ki.

Szép napot!:)

2013. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Korai bizony!

12 évesen még teljesen felesleges, viszont elég gáz az utcára.

2013. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez egy olyan kép, amin röhögni szoktak.

Szerinted...?

2013. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen azt sem tudtam, hogy mi az a smink.
2013. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
azért nem vagyok emo..:D meg barna a hajam ;) igazából szemceruzát nem is tudok használni :$ remeg a kezem.xd meg a sulinkba is van olyan lány aki velem egy korú és műköröm meg kifestett szemöldök stb..:) én csak szempillaspirált használnék!
2013. jún. 27. 10:40
 7/21 anonim válasza:
Szerintem szájfény simán mehet, de szempillaspirált inkább csak gimiben. :)
2013. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Gimi?! :) Már általánosban nyolcadik osztályban ritka ha valaki NEM sminkeli magát. Már mint az én sulimban.

A válaszokat köszönöm.:D

2013. jún. 27. 16:12
 9/21 anonim válasza:
Ó ezek a mai fiatalok, pedig én is csak 22 vagyok. :D Akkor egyezzünk meg az általános nyolcadikban szempillaspirál ügyileg, na? ;D
2013. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Szerintem is korai még én 16 vagyok és még csak most kezdtem el sminkelni magam..mondjuk nekem sajnos nagyon rossz bőröm volt kisebb koromba teli voltam patikkal meg miteszerekkel és hegekkel szóval nekem nem is szabadott:/
2013. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!