Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korai hogy ha egy hatodikos...

Korai hogy ha egy hatodikos (12/L) sminkeli magát? Már mint korai lenne, hogy ha csak szájfénnyel meg szempillaspirállal sminkelném magam?

Figyelt kérdés

#smink #korai #szájfény #szempillaspiráll
2013. jún. 27. 09:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Majd még meglátjuk, főleg anyukám véleménye számít :/
2013. jún. 28. 12:43
 12/21 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és matt szájfényt meg pici csillámport használok.Volt olyan osztálytársam aki ötödikbaen műkörömmel meg szemtussal járkált sztem az a sok de egy pici csak nem lehet baj:)
2013. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

nyugi egyáltalán nem vagy elkésve vele, sőt várhatsz is még néhány évet... akik meg 5.-ben már agyonsminkelik magukat, háát nézd meg őket, hogy mi lesz velük mondjuk érettségikor! öregebbnek fognak kinézni mint a saját anyjuk.. visszatérve rád: szerintem simán hétköznap nem kell, semmi, csak ünnepekkkor, vagy ha valamiért különleges napod van ;)

16/L

2013. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
5%
jajj istenem!Nem hazsnos válaszokat adtatok!Biztos ilyen 16 évesek válaszoltak.Én 13 vagyok és én már 11 éves korom óta sminkelem magam.Vagyis matt rúzs,szájfény,spirál,korrektor..:) és te is nyugodtan.) Azonban a mi korosztályunk se menőzésből kezdett el sminkelni,hanem mert azt mondták csúnyák,és önérzetből:) Szóval nyugodtan :)
2013. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Kedves előttem lévő!..


Nem semmi, hogy már 11 éves korod óta sminkeled magad, ráadásul, ilyen erősen.

19 éves korodra legalább 35-nek fogsz tűnni, de a te dolgod, hogy mit teszel a bőröddel.


Visszatérve a kérdéshez, szerintem még korai egy kicsit. Amúgy is, ha a fiúk miatt van, igazából nekik is a természetesség a fontos. Az agyonsminkelt lányokkal csak azért törődnek, mert látják, hogy elég könnyű prédák. / itt igazából a ****ákra gondolok, mert hát azok sminkelik ilyen fiatalon magukat /

Én 15 vagyok és csak spirált használok, de ez így jó.

Az ez előtti barátom is ki nem állhatta, ha egy ilyen fiatal /11-14 éves/ lányon már annyi smink volt, mint egy 20 évesen.

Ezt csak azért hoztam fel, hogyha ilyen hamar elkezded magad sminkelni, évről-évre többet fogsz megengedni magadnak és végül műnek fognak titulálni.

2013. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
szia elöttem szóló,én voltam akinek azt a 19 éves dolgot mondtad:) Szerintem nincs korhoz kötve a szempillaspirál,se a labellók,korrektor:) Nekem szükségem volt rájuk mert patis voltam,és repedezve volt a szám:) És ez egyáltalán nem sok:)
2013. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
labelló és szájfény nem ugyanaz...
2013. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
és az csúnya, ha csak alul van szemceruza? /nem akarok, csak néha próbálgatom itthon:$/
2013. júl. 3. 17:39
 19/21 anonim ***** válasza:
nem mondanám, hogy csúnya, de nem mindenkinek áll jó, és ráadásul elég nehéz tényleg szépen megcsinálni
2013. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
46%
Szerintem nem gáz. Ha halványan kifested a körmöd az se gond. Nálunk az osztályba/iskolába 13 éves lányok festik a hajukat, melír, és ombre.. Valaki meg fullba. Aztán műköröm, kint a pi****uk meg a csö***ük. És magassarkúba járnak. 13-14 évesen. Ja és 2 kb simnk rajtuk. Szóval a 12 éves kategóriába lazán belefér: halványan a körmöd kifesteni mondjuk átlátszóval, vagy halvácsn rózsaszínnel, pder az arcodra, pici szempillaspirál, és szájfény és vasalhatod a hajadvagy gönörítheted. szerintem 12 évesen a mai világba ez az alap... Aztán 14-15 évesen szemhéj, és haladhatsz felfelé:)) ne halgass rjáuk, őskorban élnek, és még az ő világukba a felnőttek sem sminkelték magukatxDDDD ha egy belevaló csaj vagy felvállalod a sminket, nyilván nem kell úgy kinézni int egy r/banc, de etől fggetlenül amikot felsoroltam azokat már tehetsz magadra;))) hajrá
2013. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!