Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jogosan csinálta...

Szerintetek jogosan csinálta ezt a biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Voltam a rossmann-ban. Nézegettem a termékeket, és tudjátok az essence-nek vannak mindenféle körömtermékei. Megláttam egy olyat, ami valami köröm fehérítő-fényesítő filctoll volt, viszont nemvolt teszter belőle. Hát kipróbáltam, egy vonást húztam vele a körmömre, mert fogalmam sem volt róla mit csinál vele. Tudom h nemszép dolog, de szerintem azért több ember csinál ilyet. Erre odajön a biztonsági őr, hogy a termékből nincs teszter, és csak azt lehet kipróbálni és hogy én kipróbáltam és felbontottam (lehúztam a kupakját, ennyi volt a nagy felbontás) és ezzel eladhatatlanná tettem a terméket, így meg kell hogy vegyem. Én meg csak álltam ott, de nem tudtam h most neki van-e igaza, tehát inkább megvettem. És persze követett a pénztárig hogy tényleg megveszem-e. Tehát most van egy szuper 800 forintos átlátszó filctollam,ami nemcsinál semmit a körmeimmel :/ Ti mit tettetek volna ebben a helyzetben? Vagy történt veletek hasonló?
2009. nov. 6. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jogos, hisz ez a dolga. De én is fel lennék háborodva, de gondold bele magad az ő helyzetébe.
2009. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Én megmondtam volna neki, hogy apukám, arról beszéljünk amikor múltkor megvettem egy doboz hajfestéket nálatok és nem volt benne a színelőhívó, vagy arról csacsogjunk hogy vettem egy bicikli komputert és csak az alkatrészek voltak a dobozban, és még csak reklamálni se reklamálhattam? Akkor ki lopott meg kit, ki tette tönkre az árut????? (ÉS EZ TÉNYLEG ÍGY VOLT, ITTHON DERÜLTEK KI HOGY ÜRESEK A DOBOZOK) és hogy nyugodtan hívhatja rám a rendőrséget is akár én azt ki nem fizetem ha a feje tetejére is áll és amúgyis bizonyítsa be kameraképpel hogy én ott azt a körmömre ráhúztam!!! (azt lehet hogy látja a kamera hogy leveszem a kupakot de azt már tuti nem hogy ráhúztam a körmömre, de ha látná is LEFO$OM a dolgot).

Nem vagyok bunkó tahó, félre értés ne essék, de amióta engem is így megkárosítottak a rossmannban, kinyílna a csipám egy ilyen helyzetben. Ja, és azt is elmondanám neki, DE JÓ HANGOSAN HOGY MINDEN VEVŐ HALLJA hogy na mi van, itt állsz 80ezerért, van a kezedben körömhegynyi hatalom és körömceruzákon éled ki magad, hogy lányokkal megveteted, otthon meg ülsz mint nyuszi a fűben, mi???


Az biztos úgy megmondtam volna a magamét hogy köpni nyelni nem tudott volna!

2009. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Jogosan csinálta.

Amiből nincs tester, abból semmit se lehet felhasználni, nem véletlen.

Képzeld el, hogy megveszel egy rúzst amit előtted 30 ember végigpróbált.

Ki tudja kinek milyen körömgombája van amit át lehet adni azzal a filcel.

2009. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
juuj te voltál az a csaj??XDXD én láttalak...:D nagyon szemét volt az a biztonsági őrXD
2009. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utsó:Tényleg? :D Hát kössz az együttérzést. Te is az árkádos rossmannról beszélsz?
2009. nov. 6. 20:56
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Árkádban nagyon bunkók a rossmanban de a dmben is,nekem azért szólt be mert fújtam egyet a deződőrból h megszagolhassam..mondjuk én visszaszóltam:D én nem vettem volna meg a helyedben : /
2009. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
a rossmannban általában bunkók a biztonsági őrök...rám is rám szólt mert belefújtam a kupakba egy sprayből. aszongya:"abból nincs teszter kishölgy" mondom akkor mire válasszak, színre? kapott egy képet:D
2009. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
igen az árkádosról beszélek... nagyon szemetek ott az őrök, nekem is beszolt mert megszagoltam a dezodort... de ne foglalkozz velük szolj vissza azt kész. én se vettem volna meg a helyedbe
2009. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá hogy nem veszem meg, de elég fáradt is voltam a veszekedéshez, meg tényleg nemtudtam hogy jogosan kéri-e, hogy megvegyem, tehát inkább nem mentem bele.. Na mindegy
2009. nov. 6. 21:43
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Második vagyok. Látod, csak bepróbálkozott.... ha visszavágtál volna nem kellett volna megvenned. Hülye bunkó. Legközelebb csapj oda neki, törd le a szarvát! :)
2009. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!