Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jogosan csinálta...

Szerintetek jogosan csinálta ezt a biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Voltam a rossmann-ban. Nézegettem a termékeket, és tudjátok az essence-nek vannak mindenféle körömtermékei. Megláttam egy olyat, ami valami köröm fehérítő-fényesítő filctoll volt, viszont nemvolt teszter belőle. Hát kipróbáltam, egy vonást húztam vele a körmömre, mert fogalmam sem volt róla mit csinál vele. Tudom h nemszép dolog, de szerintem azért több ember csinál ilyet. Erre odajön a biztonsági őr, hogy a termékből nincs teszter, és csak azt lehet kipróbálni és hogy én kipróbáltam és felbontottam (lehúztam a kupakját, ennyi volt a nagy felbontás) és ezzel eladhatatlanná tettem a terméket, így meg kell hogy vegyem. Én meg csak álltam ott, de nem tudtam h most neki van-e igaza, tehát inkább megvettem. És persze követett a pénztárig hogy tényleg megveszem-e. Tehát most van egy szuper 800 forintos átlátszó filctollam,ami nemcsinál semmit a körmeimmel :/ Ti mit tettetek volna ebben a helyzetben? Vagy történt veletek hasonló?
2009. nov. 6. 20:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem pedig igaza volt. Ha nincs tester, akkor mész olyan helyre ahol van vagy nem veszed meg, ennyi. Akkor most más vegye meg, amit te már hasznáéltál?? Ha mki így csinálna, akkor kifogyna az összes. Az újfajta pulykasonkát is ki szoktad bontani a Tescoban, hogy megkóstold?? Vagy bármilyen más új terméket??
2009. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

Engem az Árkádos biztonságiőr mindig bámul. Múltkor egy olyan felső volt rajtam, aminek elég nagy volt a dekoltázsa, hát a srácot úgy kellett kiszedni a melleim közül, nagyon gáz volt.


Szerintem sem te vagy az egyetlen, aki ha nem talál tesztert, akkor kibontja a "rendes" árut. Nagyon sok termékből nincs teszter :S


A dezadoros válaszolónak: szép válasz volt a "Színre válasszak?" :D

2009. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Elég nagy szemétség, hogy nem tesznek ki tesztert, de ha A TERMÉK CSOMAGOLÁSÁT MEGBONTOD, MEG KELL VENNED! Nem csak a Rossmanban, bárhol a világon. Ez ugyanolyan, mintha a pl. Sparban megkóstolnád a túrórudit, és visszatennéd a polcra.

És tegyük fel, hogy te megvennél TELJES ÁRON egy dezodort, melyről később kiderül, hogy csak félig van, mert a másik felét a kíváncsi vásárlók kifújkálták, akkor mit szólnál? Te megvennéd azt a terméket, melyet előtted ki tudja hányan használtak?

Legközelebb inkább kérdezd meg, hogy nincs-e minta, ha normálisak, akkor "kineveznek" egy darabot az áruból teszternek, ha nem, akkor ne vásárolj ott...

2009. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
64%
Jogosan tette, neked nem szabadot volna felbontani a terméket.
2009. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos minden helyen ez van ha észreveszik, igaz én is meg szoktam szagolni pl a dezodort, mert nem fogok megvenni egy büdös dezodort, szóval azt meg kell szagolnom mielőtt megveszem, ez miatt nekem nem szóltak pedig ott állt. A sminktermék más, mivel ha nincsen kirakva akkor sajnos vagy úgy veszed meg, vagy nem veszed meg, ha nincs teszter akkor sajnos nem tudod kipróbálni. Azért én se örülnék ha megvennék egy körömlakkot és be lenne száradva, vagy a rúzst más kente volna a szájára, ki tudja mit hordoz. A dezodor más, azt a kupakba fújja az ember, igaz azt is "felbontod " de hát illat alapján választunk.
2009. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
Kötelességük lenne tesztert kirakni, s ha nincs, akkor egyet beáldozni rá. Nyilván nem vesz meg olyant az ember, ami nem áll jól. A kaja nem ugyanez a kategória. Szutyi rosssszmannn!!!
2009. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem volna, hogy miért nem biztosítanak az adott termékből tesztert?

Mert pl. az Essence termékeknél kb. semmiből nincs teszter...

2009. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos azt kell mondanom, hogy szerintem is igaza volt, ha belegondolsz, neked is kellemetlen lenne, ha használt árut vásárolnál ott. Az viszont tény, hogy nem fizettem volna ki :D Inkább nekiálltam volna piszkálódni vele, hogy akkor mért is nem biztosítanak tesztert?! Vagy ha mindenképpen rámerőszakolja valahogy, akkor biztos az orra előtt kipakolom szépen a többi "használatlan" árut, amit eredetileg meg akartam venni és nem viszem el, csak a filcet. De ne csüggedj, annak a 800 Ft-nak lőttek, de sok sz*rt megveszünk az életben, ami semmire sem jó és csak kidobott pénz, bár ez inkább bánt téged lelkileg, mint anyagilag...gondolom. Máskor tényleg érdemes rákérdezni, hogy hol a teszter, mert szeretnéd kipróbálni a terméket, ha nincs, akkor ne vedd meg. Bár felénk egy fokkal normálisabbak, de akkor is megéri magammal vinnem a naaaagy, hosszúhajú, szakállas, fekete, metálos pasimat, ha ott áll mellettem, a kisebb termetű őrök nem is próbálkoznak. De ha valamelyik mégis túlbuzgón a seggünkben csüngene, hogy nem tulajdonítunk el vagy próbálunk ki valamit, akkor legalább rá figyelnek (az embereknek előítéleteik vannak) és én nyugodtan nézelődhetek :D Ja és valamire felhívnám mindenki figyelmét, aki drogériába téved, hogy azért nézze körbe a megvásárolni kívánt terméket, mert van, aki nem ilyen szolídan próbálja ki az árut...pl. nálam egyszer hiába volt kitéve teszter, ami rúzst a kosaramba akartam dobni, annak az átlátszó kupakján keresztül megláttam, hogy valaki azt próbálta ki a teszter helyett és széttrancsírozta a krémrudat benne...kicsavarva tette vissza a kupakot és majdnem elvittem...szóval jól nézzétek meg.
2009. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor, ha nincs teszter, és van egy marék eszed, akkor fordulj az eladóhoz, hogy mért nincs teszter.. vagy hogy nem lehetne egyed beáldozni, akármi.. intelligensen. Az se intelligens megoldás, hogy akkor hopp lekapsz egyet aztán kipróbálod, mindegy, mennyit húzol vele, te örülnél neki, ha vennél egy körömlakkot, amit valaki 'kipróbált', vagy egy púdert amibe valaki belenyúlt? Ez teljesen jogos volt. Igen biztosan csinélja más is, de ha más paraszt, akkor neked is annak kell lenned?
2009. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván nem kezdte el latolgatni az esélyeket és pro-kontra érveket felhozni. Egyszerűen csak kipróbálta. Nagy kaland. Mindenki csinál hülyeséget. Ja és amennyire bunkók a biztonsági őrök.. hát komolyan azon élvezkednek hogy kibe lehet belekötni. Egyébként nem csak a bontatlan termékek, de a teszterek használatáért is ráripakodnak az emberre. Nekem a multkor azért szólt (nem intelligens és udvarias kérés volt) mert az alapozót nem a kézfejemre kentem, hanem egy kis felületre az arcomra, hogy mégis tudjam melyik árnyalatot válasszam. Az embernek a vásárlástól is elmegy a kedve komolyan.
2010. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!