Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jogosan csinálta...

Szerintetek jogosan csinálta ezt a biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Voltam a rossmann-ban. Nézegettem a termékeket, és tudjátok az essence-nek vannak mindenféle körömtermékei. Megláttam egy olyat, ami valami köröm fehérítő-fényesítő filctoll volt, viszont nemvolt teszter belőle. Hát kipróbáltam, egy vonást húztam vele a körmömre, mert fogalmam sem volt róla mit csinál vele. Tudom h nemszép dolog, de szerintem azért több ember csinál ilyet. Erre odajön a biztonsági őr, hogy a termékből nincs teszter, és csak azt lehet kipróbálni és hogy én kipróbáltam és felbontottam (lehúztam a kupakját, ennyi volt a nagy felbontás) és ezzel eladhatatlanná tettem a terméket, így meg kell hogy vegyem. Én meg csak álltam ott, de nem tudtam h most neki van-e igaza, tehát inkább megvettem. És persze követett a pénztárig hogy tényleg megveszem-e. Tehát most van egy szuper 800 forintos átlátszó filctollam,ami nemcsinál semmit a körmeimmel :/ Ti mit tettetek volna ebben a helyzetben? Vagy történt veletek hasonló?
2009. nov. 6. 20:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt próbáltam ki ma XD azt az átlátszó filctollat ami semmi pénzt nem ér meg.... 299- volt levolt akciózva... akkor azért követett engem is végig az őr?XD
2010. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
54%

Én a XXII. kerületben lakom, és ősszel nyílt a Camponában Rossmann. Hát anyukámmal lementünk megnézni. Én akkor még nem is hallottam az Essence termékeirő, ezért levettem a polcról egy szempillaspirált,és odavittem anyukámhoz. Rámszóltak már azért is, hogy nem mozgassam az árucikket... Hát nem sűrűn járok le azóta.


De én sem fizettem volna ki a helyedben.

2010. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!