Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a fülembe szúrt...

Begyulladt a fülembe szúrt porc piercingem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt semmi baja este arra kelek hogy a sírás kerülget úgy fáj, kivettem de a tappancsot már nem tudtam visszatenni rá. Ma reggel is kivettem lefertőtlenítettem, kifőztem a gyógyfülbevalót lekezeltem betadin kenőccsel a sebet és mintha kicsit jobb lenne a helyzet, de lehet csak nekem tűnik úgy. Tetrannal kenegessem? Nem baj ha nincs rajta egy kis ideig a tappancs?
2013. okt. 10. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha még mindig fáj, akkor orvos, nehogy valami nagyobb baj legyen. Vagy kérdezd meg, hogy mi ilyenkor a teendő ott, ahol csináltattad.
2013. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja és piros a fülem meg be van dagadva és nem értem mitől :( nem szeretném kiszedni..
2013. okt. 10. 09:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Fújkáld octenisepttel. Melyik része a "tappancs"?
2013. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
vény nélkül kapható? hát amivel odalehet "szorítani" a fülbevalót az a kis kapocs a hátulján
2013. okt. 10. 11:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Fülbevaló? Ide piercinget szokás rakni, lövetted? Akkor lehet, hogy az a baj..

Egyébként kapható vény nélkül.

2013. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
"házilag" lett átszúrva gyógyfülbevalóba de miután kivettem letisztítani és visszatettem azután gyulladt be:\
2013. okt. 10. 11:39
 7/14 A kérdező kommentje:
gyógyfülbrvalóval * pénteken szúrtam és mára jött elő ..
2013. okt. 10. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól elcsesztétek, nem véletlen szokás ezt szakemberre bízni. A legjobb, amit tehetsz, hogy azonnal felkeresel egy piercer-t, és ő megmondja mit tegyél. Elsősorban ne orvost, nekik nem szakterület ez, viszont ha arra van szükség, egy megbízható piercer úgyis elküld orvoshoz. Ha nem ismersz ilyet, írd meg hol laksz, ajánlok embert.
2013. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
már minden oké. azért nem megyek piercingeshez mert eddig mindegyik lyukat én szúrtam magamnak
2013. okt. 13. 16:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a probléma. Nem vagy piercer, nem értesz hozzá (maximum azt hiszed), ez egy igen összetett szakma, és nem érdemes magadnak kontárkodni. Sokkal rosszabbul is járhattál volna, főleg porcba helyezett ékszernél. Legközelebb keress fel egy piercer-t, aki megmondja, hogy milyen ékszer kell bele, hogyan kezeld, és még szakszerűen is szúrja!
2013. okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!