Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a fülembe szúrt...

Begyulladt a fülembe szúrt porc piercingem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt semmi baja este arra kelek hogy a sírás kerülget úgy fáj, kivettem de a tappancsot már nem tudtam visszatenni rá. Ma reggel is kivettem lefertőtlenítettem, kifőztem a gyógyfülbevalót lekezeltem betadin kenőccsel a sebet és mintha kicsit jobb lenne a helyzet, de lehet csak nekem tűnik úgy. Tetrannal kenegessem? Nem baj ha nincs rajta egy kis ideig a tappancs?
2013. okt. 10. 08:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
gyógyfülbevaló van benne mióta kiszúrtam és nomrális ha begyullad mert kiakarja lökni a szervezetem de nem fogok vitázni ne haragudj :))
2013. okt. 14. 17:39
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Ne is, mert értelmetlen volna. Azt hinni, hogy értesz valamihez, és hiteles tudással rendelkezni az adott szakterületen két különböző dolog, nem véletlen gyulladt be a füled.
2013. okt. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
58%
Most nekem is ugyan ez a problémám, azért találtam erre. Egy éve lövettem a fülemet porcba szakemberrel. Azóta már dagadt fel annyira, hogy a gyógyfülbevaló majdnem elveszett a porcba. Kivettem és tettem bele ezüst fülbevalót. Nagy nehezen eltűnt a hólyag is. Kb 3-4 hónapja kicseréltem spirál piercingre. Ugyan annál vettem, aki lőtte a fülem. Tehát biztos nem azzal volt a kérdezőnek sem gondja hogy magának is szúrt és nem szakemberrel lövette. Bírom az ilyen okoskodókat, de gondolom neked egy piercinget sincs olyan okos vagy.
2016. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Porcba lövetni? Te jó ég... Agyhalott banda.
2023. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!