Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sokan beszólogatnak amiatt,...

Sokan beszólogatnak amiatt, hogy nem sminkelem magam, mert ez egy szokatlan dolog egy 19 éves lánynál. De mégis, miért kell ezért lenézni valakit?

Figyelt kérdés

Nincs csúnya arcom, ezért nem érzem szükségét a dolognak, ráadásul kedvem sem lenne hozzá, jól érzem magam a bőrömben.

Ha gondoljátok, küldök képet magamról privátban :) 19L


2013. nov. 29. 21:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Nem tudom minek kell ebbe bárkinek is belekötnie, ez a te saját dolgod, senkinek semmi köze hozzá.

Én sminkelem magam, de csak szemceruza, szempillaspirál és ennyi, pedig nekem sincs csúnya arcom, de mégsem fogok senkit sem azért lecseszni mert nem sminkeli magát, pláne ha még szép is.

2013. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert az a normális manapság, hogy a 15-16 éves kislányok agyon vannak sminkelve meg kilóg mindenük a ruhából
2013. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
És most minek akarsz képet küldeni?? Hogy dicsekedj a csodálatosan, gyönyörűen szép arcoddal, vagy mi??
2013. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

Aki szép, az smink nélkül is az. Nekem amúgy a természetes lányok ezerszer jobban bejönnek, mint a műkörmös, agyonsminkelt, szoláriumos, kényes plázacicák. Nem is kéne olyan, max egy éjszakára.


25/F

2013. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én sem tudom,hogy hol élsz, én sem sminkeltem magam soha, mégsem szólt érte meg senki.
2013. nov. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk bocs, de látszik, hogy nem értesz a sminkeléshez. Sminkelni nem a csúnya arcot leplezni szokás, hanem azért, hogy kiemeljük azt, ami előnyös az arcunkon. Épp azért a jó smink nem is látszik, hanem előnyösebbnek mutat mindenféle arcot. A sminkhez szintén nem értő férfiaknak fel se tűnik, ha valaki jól van sminkelve: a smink nem abból áll, hogy kivakoljuk a fejünket vastagon alapozóval, körbemázoljuk a szemünket fekete szemceruzával és felrakunk a szánkra valami proli pink szájfényt. Sokaknak itt megállt a sminktudomány és te is ez alapján általánosítasz. Kicsit beképzeltnek tűnt a kérdésed, csak gondoltam ezt helyreigazítást kíván...
2013. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!