Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szóljatok hozzá, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szóljatok hozzá, ez mégis milyen dolog?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel majdnem 16 hónapig voltunk együtt és békésen váltunk szét!!

Azt mondta h ő mindig is szeretni fog és reméli h egyszer még visszakap...de amikor 1 hét múlva átmentem hozzá h kezdjük újra azt mondta h már nem szeret, hogy a hétvégén felszedett egy csávót és azzal akarja megpróbálni...

Majdnem másfél éves kapcsolatból kilép és rá 1 hétre van neki más, szerintetek mennyire szeretett engem, vagy csak azért csinálta mert nem akar egyedül maradni, vagy hogy engem bosszantson vagy mi?


2010. márc. 6. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Az a csávó már melletted is megvolt, az tuti!
2010. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így akar túl lenni rajtad.Ha közös megegyezéssel szakítottatok,akkor nem is értem,mi a gondod.Erre igazán számíthattál.Főleg akkor,ha az utóbbi időben már nem volt meg a szerelem valamelyik részről.

Te is zárd le az egészet,elvégre már kimondtátok a szakítást.Gondolom,ha a kapcsolat alatt csinálta volna,az kiakasztóbb lenne.

2010. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Es ki hozta fel a szakitos temat?mert ha ö akkor a pasi mar megvolt ha te akkor visszaakar vagni mert nemakar ugy ugralni ahogy pont neked milyen kedved vagy hogy keltel fel szakitok vele szevasz aaaa megse gyere vissza majd holnap megint mehetsz haza.ezert szerintem hogy egy kicsit ertekeld es szemvedj
2010. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!