Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A barátnőimmel moziba megyek,...

A barátnőimmel moziba megyek, jön 4lány és két fiú, de a fiúkat nem ismerem még látásból, se csak a barátnőim. (lent!? )

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy fiúk társaságába nagyon félénk vagyok és valamivel mindíg beégek...mit tegyek hogy ne égjek be holnap,és hogyan legyek laza,hogy ne látsszon rajtam hogy ideges vagyok?és hogyan sminkeljem ki magam? légyszi segítsetek
2009. nov. 25. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A smink miatt kérdezem. Esti vagy délutáni mozira mentek? (ettől is függ a smink) Amúgy meg csak bátran, a kedvenc ruhádat vedd fel, amiben mindig csinosnak érzed magad, indulás előtt olvass bele a kedvenc könyvedbe vagy nézz bele a kedvenc filmedbe, tegyél fel egy csepp parfümöt és hajrá :) Nem lesz semmi gond, a barátnőid ott lesznek, nem (csak) idegenekkel mész. :)
2009. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

15vagyok:D

egyébként köszi az ötletet:)

2009. nov. 25. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
legyél kedves, mosolyogj, ha nem is mondasz semmit egy darabig, akkor is figyelj a beszélgetésre, bólogass, nevess, ha van a témához kötődő történeted, ne félj elmondani. sminket olyan használj, amilyet alapból is szoktál. a moziban úgyis sötét van:)
2009. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vedd fel a kedvenc farmerodat egy csinos, de mégis hétköznapi felsővel, lapostalpú csizmával, a hajad vasald ki, sminket csak szolídan: szempillaspirál, szájfény (ha kell egy kis korrektor is mehet)

ne vidd túlzásba a sminket, mert kihívó külső, félénk viselkedés fura együtt :)

de próbálj felszabadult lenni, mintha a fiúk nem lennének ott, de ha velük beszélgetsz, akkor is úgy tedd,mint a barátnőiddel

ha tetszik az egyik, arra mosolyogj sokat :)

és ne izgulj :D

2009. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!