Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúknak melyik sminkmárkát...

Fiúknak melyik sminkmárkát ajánlanátok alapozónak?

Figyelt kérdés

tudom h főleg lányoknak készítenek sminkcuccokat, de alapozót már egyre több fiú használ

melyik gyártó veszi figyelembe a fiúk igényeit?melyik szerintetek a legjobb?


2009. dec. 31. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
nem, alapozót mégmindig nemhasználnak fiúk. és te se használj!
2009. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Szijja:)

Szerintem a L'Oreál, Maybelline vagy Max Factor a legjobb:)Most hirtelen nem tudom melyik, de szerintem a Max Factornak van egy olyan alapozója, ami észrevehetetlen, de mégis egyenletes lesz a bőrszín, reklámozni szokták:)

Bár mivel fiú vagy, de mondjuk ez lányoknak is jó tanács, hogy ha használsz alapozót, ügyelj arra, hogy ne vigyél fel túl sokat a bőrödre:)

Ezt nem piszkálásként írtam, csak jóindulatból:)

Remélem segítettem:)

2009. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát nem tudom, én 1-2 egyént láttam aki fiú létére alapozót használt, mi kiröhögtük rajta magunkat a csajokkal, ráadásul még ahogy felkente a képére... Tiszta foltos volt. Miért búzásodnak el a fiúk?!...

Amúgy az előttem írt márkák jók (Maybelline Max Factor

18/L

2009. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
A Maybellinet én is ajánlom, a barátomnak nagyon zsíros a bőre és nagyon jó zsíros bőrre is az alapozójuk.
2009. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

A barátom miss sporty-t használt. Vagy ami nagyon jó még az a Mac de annak az ára se semmi.

Külföldön rengeteg cég készít pasiknak termékeket, alapozót és szempillaspirált és korrektort egyben stb. Én magam is irigykedem, lassan már jobb cuccokat készítenek nekik, mint nekünk nőknek. :D De sajnos Magyarországon elég szegényes a kínálat.


Amúgy szerintem nincs sok különbség, annyi, hogy bőrtípusodnak megfelelőt vegyél én is pl. mattító hatásút használok. Több fiú ismerősöm is sima alapozót vesz, nem külön pasiknak valót.

2010. jan. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jafra hidratáló alapozó a legjobb.
2010. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!