Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki mellbimbó piercinget...

Aki mellbimbó piercinget csinált magának mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Milyen tűvel szúrta? Ha kezelte, mivel? Milyen piercinget rakott bele? Befertőzödött?

2014. szept. 5. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen tűvel, akkora átmérőjűvel, mint az ékszer. Előtte valami hideg fagyasztó spray-vel lefújta, de nem igazán használ semmit. Azén piercingem egyenes, két végén két golyóval - érdemes kicsit hosszabbat venni az ideális méretnél, a bimbó ugyanis be fog dagadni kicsit, ne nyomódjon bele az ékszer.

Nem lett semmi baja, 5-6 napig napi háromszor ápoltam, kezeltem, maga a szúrás nem igazán fájt, hamar megtörtént, utána3 napig elég érzékeny volt, kb másfél-két hét alatt teljesen begyógyult.

2014. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem voltam ilyen szerencsés, mint az előző.

Akkor evett volna meg a fene, amikor belementem. Azóta csak a bajom van vele, a pasi - aki kedvéért csináltattam - meg már a fasorban sincs!

2014. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
volt egy lány, akinek volt ilyen és részben emiatt nem is lett barátnőm :D szerintem undorító, sorry
2014. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 wow NEM TALÁL MINDEN FÉRFI DUGHATÓNAK, ÚRISTEN, MOST MIT FOGOK CSINÁLNI, EZ AZ EGY SPEC PASAS NEM AKAR MEGDUGNI ANYA MILESZ ODA AZ ÉLETCÉLOM

Szedd már össze magad, senkit nem érdekelsz. Get over yourself.

2014. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!