Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kangoonak vannak hátrányai...

A kangoonak vannak hátrányai vagy esetleg valamilyen káros hatása? (eddig csak jót hallottam)

Figyelt kérdés
Igazából voltam egy edzésen és a végén nagyon hányingerem lett tőle remélem ez csak egyszeri alkalom volt mert hát ugye most kezdtem meg minden de már sportoltam régebben is csak volt öt év kihagyás...nagyon tetszik jó lenne járni de olyasmit is hallottam hogy a terhességnél lesznek gondok tőle a jövöben..ez mennyire igaz? mit tudtok erről? Bunkó értelmetlen válaszokra nem vagyok kiváncsi...ui : Én csak egy héten egyszer járnék. Bármilyen tapasztalatra kiváncsi vagyok:)

2014. márc. 22. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Összerázhatja a belső szerveket.


Annyit még hozzáfűznék hogy heti 1-gyel remélem nem vársz fejlődést.

2014. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

De most ez azt jelenti h lehet h ez a hányingeres téma nem is fog elmúlni? :S

2014. márc. 26. 20:21
 3/3 anonim válasza:

5 év sport nélkül, heti egy edzés? akkor valószínűleg nem...

a hányinger témát nem tudom miért erőlteted, logikus hogy valószínűleg 1 óra pattogás miatt van, de ha erre nem jöttél rá...

bocsi , nem cinikusan vagy sértően akartam írni, de erre nem tudtam mit

2014. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!