Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nektek milyen és...

Lányok! Nektek milyen és mennyi sminketek van/volt 12-13 évesen?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Semmim sem volt, egész 20 éves koromig.
2014. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tus , szempillafestek. Korektor es ha olyan helyre mek akkor meg kicsi halvany szinu ruzs.
2014. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Még most sincs, csak egy minimális alapozó néha.

18/L

2014. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Max. pár körömlakk. Festeni 16 évesen kezdtem magam.
2014. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Volt egy Astor Prismatic szájfényem meg egy Ultra volume air max spirálom, meg talán egy-két Rimmel gyorsan száradó lakkom. De inkább csak ünnepségre használtam az első kettőt, a másik kettőről meg kiderült, hogy nagyon rosszul mutat a kezemen. Csillámok voltak benne, ami a mai napig nem tetszik semmilyen sminkcuccban, ha nagyon észrevehető.
2014. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mivel metálos csaj voltam ezért voltak fekete szemcerkáim, fekete rúzsok... de nyilván ezeket nem mindennap használtam, hanem koncerteken, fesztivál idején csak. Most 30 vagyok, most sem használok sokkal több sminket.
2014. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Semmilyen!Apám agyon is vert volna!
2014. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én 12 vagyok. (nemsokára 13) És ilyen sminkjeim vannak:

-5 ajakápoló (ajakápolót mindennap használok)

-11 szájfény (csomó belőle ilyen kicsi gyerek szájfény, amúgy se használok nagyon szájfényt)

- 1 smink készlet, amibe van szájfény, pirosító, szemhéjpúder

- 2 szempillaspirál +egy átlátszó

- 4 db. kisebb szemhéjpúder paletta (kb 6-8 szín van bennük) + 2 szemhéjpúder

-korrektor

- krém pirosító (azt hittem a boltban, hogy tégelyes rúzs :D)

Ne értsetek félre csomó sminket ajándékba kaptam, nem is nagyon használom őket, ha esetleg valakit érdekel ezeket használom mindennap: Átlátszó szempillaspirál, ajakápoló (néha korrektor) A többivel a barátnőmmel szoktuk ritkán egymást kisminkelni, ilyesmi :)

2015. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!