Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy 13 évesen...

Miért van az, hogy 13 évesen az összes lány osztálytársam sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben az összes lány osztálytársam elkezdte magát sminkelni.És a legmegdöbbentőbb az,hogy az egyik 145 cm magas(nem vicc,komolyan!) és kb. 9 évesnek néz ki,ennek ellenére kilóra rakja magára az alapozót.Egy másik osztálytársam pedig a fehér arcára sötétbarna alapozót rakott,és a nyakát pedig hagyta fehéren -.- hadd ne mondjam hogy nézett ki..

Ebben a legviccesebb az,hogy egyiküknek sincs különösebb baj a bőrével,csak azért használnak alapozót,hogy barnábbnak tűnjenek.

Én nem rakok magamra mindenféle púdert,alapozót meg ilyeneket,mert 13 évesen szerintem hülyeség :S a szájfény és a szempillaspirál még oké :)

mi a véleményetek az ilyen lányokról?miért csinálják?


2010. márc. 12. 14:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ez se semmi de, én mondok durvábbat.

Unokatesómnak most lesz az elsőáldozás, és a 9 éves lányokon műköröm, alapozó, rúzs+szájfény, szemkifetés stb...

A többit sztem tudjátok. Azt mondom hogy aki 13 évesen így festi magát, annak tönkre fog menni a bőre, és gondoljatok bele hogy fogja sminkelni magát 4-5 év múlva. Én is 13 vagyok, kb. annyira próbáltam ki a sminket h majd hogyan kezdjem el. Nem hiszem hogy ettől jobbnak, szebbnek látják őket a pasik. Mert tudom oszt.társaim is ilyenek, és milyen érdekes minden fiú azt mondja hogy inkább a természetes szépség. Gondolom arra megy ki a játék h idősebbnek, felnőttesebbnek tűnjenek, na de ez a legnagyobb baromság. Lealacsonyítják a tinilányokat!

2010. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont. ezek miatt a lányok miatt mondják a 13 évesekre, hogy mekkora ribik és hasonlók. mert az emberek csak ezt a réteget látják, a normálisakra ezt mondják, hogy kivétel. pedig rengeteg normális 13 éves van, aki nem jár discoba és hasonló helyekre. ennyit akarta...

13/L

2010. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

én csak szájfényt használok azt is ritkán xd

13/l

2010. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Omg.

Szánalmas. : ) Csak nagylányoskodni akarnak,nem tudják hova tenni magukat.Azthiszik,hogy érettek,de nem. : )

Jól teszed,hogy nem fested magad.Ráérsz még.

Te ne tegyél semmit,had csinálják..nem tudom,hogy mit szólnak a szülei hozzá.Valószínű nem is tudják.

Ezt meg kell szokni....már a 11-12 évesek is ezt csinálják...el vannak szállva. :'O

Sokáig tudnám ezt ragozni....: / : D


14/L

2010. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
enyémek is
2010. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
26%
én 13 éves vagyok, csak pattanás leszárító kozmetikustól kapott korrektorral kenem magam, meg szempillaspirál, szájfény ennyi
2010. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
én 17éves vagyok és már lassan 3éve használok alapozót. azt kell mondjam, hogy sajnos..mert olyan szintre eljutottam már, hogy a házunkban lévő postára nem merek lemenni alapozó nélkül..bár én azért kezdtem el mert mitesszeres volt az orrom és nagyon szégyelltem magam miatta..azok mostmár eltűntek de sajnos a szám körül, az orrom alatt A alakban el van szineződve a bőröm, úyhogy mostmár azért használok alapozót, hogy azt eltűntessem. persze csak nagyon keveset mert azért tudom már, hogy mikor túl sok és mikor csúnya.. szóval ne vegyetek rólam példát, a fiatalkori pattanásokat és mitesszereket szerintem mindenki kinövi egy idő után.. egyébként én mindig a legjobb alapozók közül választottam, anyukámmal de hát mégis elszineződött a bőröm..:( hogy fogok kinézni 5év mulva..
2010. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

én néha használok szempilla spirált,korrektort,1 kicsi púdert

A szájfényt nagyon utálom!!!

TI nem?

2010. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!