Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy 13 évesen...

Miért van az, hogy 13 évesen az összes lány osztálytársam sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben az összes lány osztálytársam elkezdte magát sminkelni.És a legmegdöbbentőbb az,hogy az egyik 145 cm magas(nem vicc,komolyan!) és kb. 9 évesnek néz ki,ennek ellenére kilóra rakja magára az alapozót.Egy másik osztálytársam pedig a fehér arcára sötétbarna alapozót rakott,és a nyakát pedig hagyta fehéren -.- hadd ne mondjam hogy nézett ki..

Ebben a legviccesebb az,hogy egyiküknek sincs különösebb baj a bőrével,csak azért használnak alapozót,hogy barnábbnak tűnjenek.

Én nem rakok magamra mindenféle púdert,alapozót meg ilyeneket,mert 13 évesen szerintem hülyeség :S a szájfény és a szempillaspirál még oké :)

mi a véleményetek az ilyen lányokról?miért csinálják?


2010. márc. 12. 14:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Vagy attól van, hogy azt hiszik, hogy attól lesznek nők, ami hülyeség.

Vagy azt hiszik, hogy attól szebbek lesznek, ami zintén hülyeség.

Vagy van egy vezérürü, aki elkezdte csinálni, éső a hangadó az osztályban, és a többi szolgaian utánozza, ami a legnagyobb hülyeség.

Nincs mögötte semmi olyan megfontolás, amihez ész kéne.

2010. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
61%
Hát akkor én mit mondjak ?? eggyel rosszabb mint a te helyzeted kedves kérdező....8.-os tanuló vagyok, és az osztályunkból senki nem fest magát, eszünkbe se jutna, csak egy MINIMÁLIS púderecske, és ez sztem egy 14 évesnek okés.Nade! az alattunk járó 7.-esek közül mindenki egy nagy k.rva, az egész osztály festi magát, szempillaspirál, minden... borzasztó... és am nehogy azt hidd!! az fiú osztálytársaim, akiknek tetszeni akarnak, mind nagy ribancnak tartják őket, szóval nemhogy nem mennek vele semmire, de még le is nézik őket a fiúk... dehát ők tudják....
2010. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Én most 2hét mulva leszek 14 és 8.os vagyok akik mondták hogy 13évesen durva a szempillaspirál meg nemtudom nemértem mi bajotok van:D miért olyan boralmas ha valaki kifesti a szempilláját vagy pattanáásos a bőre és használ mellé korrketort? Nekem szerencsére nincs semmi gond a bőrömmel de ha valaki full pattanásos akkor szerintem tök normális hogy rátesz korrektort hogy ne láttszon annyira vagy valami, nem értelek titeket. Mindenki ugyanúgy gondolja, hogy a sminkelést nem szabad tulzásba vinni de ha nekem egyik nap nagyon karikás a szemem csak kicsit korrektorral megigazítom és szempillaspirált hazsnálok, mert szőke a hajam és emiatt a szempillám alig látszik. A barátom észrese vette, hogy sminekelm magam ameddig el nem mondtam neki. Nem hiszem, hogy ez akkora tragédia ha valaki minimális sminket használ:D
2010. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
itt most nem is erröl van szó,de ne érdekeljen:"D
2010. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Mert az hiszik, így szebbek és menőbbek lesznek. az értelmesebbik része pár év múlva rájön, hogy a kevesebb néha a több, a hülyébbik fele meg egész életében keni magára a kilónyi mázolmányt.
2010. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

A full pattanásosoknak inkább a kozmetikust javaslom, mint a korrektrot. Tovább tart az eredmény :)

Egyébként sz.rd le őket, kedves kérdező. Aki azt hiszi, hogy 13 évesen a sminktől lesz szebb/jó nő, az egyszerűen buta kis p.csa, mert még annyi esze sincs, hogy az idősebbek legszívesebben a fejükre hánynának ha meglátják az elcs.szett sminkjüket:D És mindegyik azt szajkózza hogy "irigykedünk" a totál ronda kifestésükre, közbe csak szimplán rondák. Igaz az én "időmben" ez csak 16 körül kezdődött a lányoknál, de akkor is pont ilyen gáz volt. Szerintem 13 évesen bármilyen smink felesleges (korrektort, meg az ilyen szájápoló sz.rokat leszámítva, hogy ne száradjon ki), hiszen nem lesztek tőle szebbek (a fekete szempilláktól sem:)) csak eltorzítja a természetes, aranyos szépségüket a 13 éves kislányoknak. És ha majd 18 évesen visszanézik a fényképeiket csak nevetni fognak magukon milyen elb.szottul néztek ki a sok sminkkel :)

2010. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
azért csinálják ezt, mert körülöttük minden azt hirdeti, hogy NE LÉGY ÖNMAGAD!FESD MAGAD AGYONRA ÉS AKKOR MAJD SZÉP LESZEL!..én kb. 18 évesen festettem ki magam először és most vagyok 20. Bőven nem maradtam le semmiről, de legalább nem lesz 30 évesen olyan a bőröm, mint aki 80 éves.A te felfogásod a jó, s így később sem sminkeled magad majd úgy, mint egy plastic girl. Nem bírom az olyan nőket, akik azzal kezdik a napot, hogy magukra kennek 5kg sminekt..hova tűnt a természetesség?
2010. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, méghozzá a reggel morgós fajtából, akitől annál többet nem lehet elvárni reggelente, minthogy kimossa a csipát a szeméből, meg fogat mosson, szóval áldom az Eget, hogy nem nőnek születtem, de jól emlékszem, hogy annakidején mindig megvédtem a tanároktól azokat a lányokat, aki sminkelték magukat. Te is használsz pl. szájfényt, szóval alapból nem vagy smikellenes. Nem értem, miért kellene várni a sminkeléssel addig, amíg egy nő meg nem csúnyul. Majd 50 évesen vegye meg az első szemhélypúderát és akkor kezdje el megtanulni az alapokat? Szerintem egy nőnek gondolnia kell a jövőjére és gyakorolnia kell, fel kell fedeznie a smikelés csínját-bínját, meg kell ismernie a saját arcát, a neki előnyös színeket, gyakorlatot kell szereznie, hogy fél perc alatt a kocsi visszapillantó tükrében is tökéletes sminket tudjon magára rakni. Szerintem ettől lesz egy nő igazán nő. Az osztálytársaidnak úgy látszik még sokat kell tanulniuk, van hova fejlődniük, de ha sose próbálják ki, nem fogják megtanulni. Mondjuk az is igaz, hogy nem kellett volna így emberek közé menniük. Amikor belenéztem a tükörbe, látniuk kellett volna a bibit (meg eleve az arcbőr szíétől csak egy árnyalattal szabad eltérni), de úgy látszik, még nincs szemük hozzá.
2010. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
szemhély=szemhéj
2010. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
belenéztem=belenéztek
2010. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!