Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan győzhetném meg Anyut?...

Hogyan győzhetném meg Anyut? . :$ (lent. ) (L/14)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék a fülembe 2. lyukat és a porcba lyukat..Sehogy sem tudom meggyőzni anyut..

Esetleg valaki, aki hasonló helyzetbe volt nem tudna segíteni?.:$:)


2010. márc. 12. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem segíts sokat otthon, legyél szorgalmas, és tanulj hátha megenyhül :D És kérleld :) lehet nyáron megengedi:)
2010. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy álltalában ezen nem lehet segíteni... én fogtam magam és elmentem és megcsináltam... amikor már a 8. lyuk is meg volt már köpni nyelni ne mtudott... pedig én nagyon rövid pórázon vagyok és hihetetlenül nem engedték és jól nevelt is vagyok, de úgy döntöttem az én testem... msot mi tud tenni? kiszedeti? megpróbáltas, de hát visszaugrott :P a tetkómat mondjuk még nagyon nem emrtem elmondani, pedig már észre vették... de még mindig "henna"-ként álcázom, csak már eléggé feltűnő lesz, hogy nem az. De ezt még én sem merem elmondani, mert az egyetlen dolgo amiért kidobna itthonról az ez... de majd kiderül és bele kell ebbe is tőrődnie.. nem lekaparható.. mutasd meg, hogy van saját életed és tudsz jól dönteni... de ez mellett fogadj szót és ne légy szemtelen! Ha már "saját döntéseket hozol", akkor komolyodj is meg hozzá. (L 16)
2010. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szija én is szeretnék +1 lyukat a fülembe és nekem se engedik megy nyelvpc-t nyelvpcm még nem lehet de nyáron lehet h lehet 2 lyuk a fülemben próbáld úgy h anya csak nyári szünetre azt hidd el abből lesz több is nekem így volt a műkörömmel csak nyári szünetre pls ésazóta van műkörmöm:D
2010. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. márc. 12. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Előzőnek igaza van,én így voltam a hajfestéssel 12 évesen.

Nyáron meggyőztem anyát,hogy színezővel hadd fessem már be feketére,sulira úgyis kikopik...Hát kopni kopott,de aztán visszafesthettem:D Azóta volt már szőke,vörös,vörösesbarna hajam is,pedig még csak én is 14 vagyok:D

2010. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A porcba nekem sem engedik, de van már a fülemben 2. fülbevaló. Valószínűleg a jövő héten megyek még 2-t csináltatni. Aztán még 2-t:) Amúgy nem volt túlzottan nehéz meggyőzni, pár napomba telt:)
2010. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem sem engedték az ősök, de fogtam magam és megcsináltam. megmutattam nekik, semmit sem szóltak:D azóta van 8 lyuk a fülembe:D
2010. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D...na majd..:PxD
2010. márc. 13. 12:29
 9/12 anonim válasza:
Szia.Velem is ugyanez volt...anya annyira nem akarta.Aztán 1nap nekem nem kellett suliba mennem, viszont neki menni kellett dolgozni,és reggel mondtam neki h ma elmegyek és megcsináltatom...és csak mosolygott,nem hitte h el merek menni.Aztán bátyám elvitt,és lövettem egyet.Aztán hazajött anya,mondtam neki h megnézi-e?És akk azt a fejet amit levágott,megnézte,de utána meg csak mosolygott,szal tetszett neki,de nem örült.Azóta már elvitt és csináltattunk még1-t.Így az egyikben 1 a másikban 3 van.De jelenleg többet nem enged :D De nem baj(=
2010. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem simán megengedik...
2010. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!