Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok? Ti nem veszetik észre...

Lányok? Ti nem veszetik észre magatokon, hogy a sminkelés idegileg tönkre tesz titeket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szép vagyok sminkelés nélkül is, és sminkkel is. De mostanában ha nem sminkelem magam, akkor nincs önbizalmam. Olyan érzésem van, mintha a világ elvárná már mindenkitől, hogy ne menjen az utcára természetes formájában. Nem értem miért várja el a világ, hogy más arcot mutassunk, mint amilyenek valójában vagyunk, hisz ezek vagyunk mi! Miért nem lehet elfogadni mindenkit úgy, ahogy van?

2016. ápr. 7. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Sokkal szimpatikusabb, ha valaki felvállalja a saját arcát ahelyett, hogy másmilyennek akarná mutatni magát. :)

És persze lehet ilyeneket mondani, hogy "jaj, de hát én csak kihangsúlyozom a természetes vonásaimat", de legbelül mindenki tudja, hogy ez csak önámítás. De nyilván vmivel el kell adni azt a rengeteg kozmetikumot.

2016. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A világ nem várja senkitől hogy sminkeljen, a világ pont letojja hogy te mit csinálsz meg mit nem. Te hasonlítgatod magad másokhoz, és a sminkelt lányokat szebbnek tartod magadnál. De miért?
2016. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Sokkal szimpatikusabb, ha valaki nem okoskodik meg pofázik bele a másik életébe.

De hát valakinek seeggfejnek is kell lennie. :D

2016. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel tiszta akné még pattanásfolt a fejem, ezért nekem az alapozó olyan mint a szent grál. A szempilládról meg szőkék szóval a szempillaspiráltól is alap, mert nélküle olyan vagyok egy albínó. Ezt az egészet te találod ki magadnak, a világ senkitől se várja el h sminkeljen. Még szerintem az emberek nagyrésze pont lexarja h xy sminkel-e.
2016. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs időm sminkelni és úgy kell mennem valahova, általában olyan érzés mintha mondjuk nem lenne időd összeválogatni a ruhádat és farmer-egyszínű póló-tornacipő kombóban kéne menned, nem a világ vége, inkább olyan szokatlan. Vagy néha nincs kedvem sminkelni, akkor meg szimplán nem érdekel ki mit gondol, főleg mert smink nélkül elég fáradt és "haggyálbékénvagymegrúglak" fejem van szóval ez látszik is :D
2016. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
sajnos azt kell hogy mondjam smink nűkül a nők többségében kikimondottan csúnya!Söt még sminkel is ép hogy nézhető.Egyetalan van e szép nő?Mert nekem úgy tűnik a női evolúció épül hazugságra ..
2016. júl. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert a pasik gyönyörűek, meg sem próbálják rendbe szedni magukat. Pattanások, aztán pattanásmaradékok, cserepes száj, zsíros, koszos bőr.
2016. júl. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!