Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti hogy sminkelitek...

Lányok, ti hogy sminkelitek magatokat nyáron?

Figyelt kérdés
És milyen termékeket/milyen márkájúakat használtok?
2016. jún. 22. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy mint télen, egyedül a strandra és a nyaralás alatt használok vízálló termékeket (Rimmel szempillaspirál).
2016. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hova.

Buliba, sétálni, étterembe, kávézóba meg ilyen helyekre ugyanúgy, mint télen, csak ugye este erősebben -> Revlon alapozó, Lovely spirál, Maybelline vagy Makeup Revolution szemfesték, Astor rúzs, Essence púder, Essence szemöldökceruza.

Ha otthon vagyok, vagy csak a boltba szaladok át, akkor spirál, az arcomra meg otthon semmit nem teszek, amúgy max Alverde alapozót, aminek nem igazán van fedése, inkább olyan BB jellegű, csak egységesít kicsit.

Fürdéshez csak szemöldökceruzát és vízálló spirált rakok fel.

2016. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nyáron 1 árnyalattal sötétebb és matt alapozót használok ,és több púdert hogy ne legyen fényes a bőrőm , és pirosítóból nyáron a milani.hu -ról a dolce pinket használom ez egy világos rózsás tónusú csillámos pirosító .
2016. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sehogy

leolvad ebben a nagy melegben, nekem elviselhetetlen még egy kis minimum smink is, szóval hanyagolom

2016. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy télen.

Szempillaspirál (Maybelline Lash Sensational), kis szemöldökceruza (Catrice eyebrow definer), szemceruza kizárólag a felső vízvonalra, szempillák közé (Essence waterproof Gel), ritka esetekben korrektor problémás helyre (Catrice Camouflage tégelyes. Sminkek közé sorolja valaki, szerintem nem az, de megemlítem: Carmex ajakápoló.

Alapozót, púdert, bronzosítót, kontúrozót, szeméjpúdert, tusfilcet és társaikat nem használom,

2016. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Alapozó (ez néha kimarad), korrektor, pirosító, szemöldök, highlighter, rúzs.

Az alapozóm Bourjois, korrektor Maybelline fit me és Catrice camouflage, szemöldök Catrice ceruza+Loreal gél, szájra meg most egy essence ceruzát szoktam rúzsként felkenni, egész szájra. Pirosító Maxfactor, highlighter TheBalm.

2016. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint télen, csak van rajtam fényvédő. (Bioderma)


Primer, alapozó (MAC), korrektor (Catrice) szemöldökgél, pír (Bobbi Brown), tus (Astor), spirál (Max Factor), rúzs (MAC), púder (Bobbi Brown).

2016. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha megyek valamerre akkor BB krém, szemöldökpor és szempillaspirál:) Otthonra nem szoktam. 14/L
2016. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan ijesztő. :( Sehogy, se télen, se nyáron. :)
2016. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy, mint télen. Vízálló fekete szempillafesték, fekete szemceruza, nude szemhéjporok, ciklámenszínű(kitekerős)rúzs.
2018. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!