Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimibe milyen smink a megenged...

Gimibe milyen smink a megengedett?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok nyolcadikban kezdtem el szempillaspirált(nagyon világosak a szempilláim) és néha korrektort használni.Szerintetek elfogadható lenne ezek mellé a világos szájfény esetleg szemöldökpor mert a szemöldököm is eléggé világos?meg körömlakkból az átlátszó és bőrszínű?
2016. júl. 14. 09:12
 1/6 csingilingg84 ***** válasza:
100%

Én nem voltam valami magamutogató, de én bordó csillogós szájfényt használtam (10.-ben) vagy bordós-lilás rúzst + fekete körömlakkot (12.ben ->mikor épp olyanom volt). :DD

Amit írtál, simán mehet 9.ben. :)

2016. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) rúzsom csak egy van az is bőrszínű :'D
2016. júl. 14. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most megyek 10.-be és egész 9.-ben alapozó, korrektor, púder meg néha szempillaspirál ment meg nagyritkán (időhiány miatt) kifestettem hétvégen a szemöldököm tartós festékkel. Évzáróra meg vörösrúzzsal mentem meg a többi alapozó, stb.

Én szó szerint lesz@rtam, hogy mit fog szólni ofő (aki pasi) meg a többiek.

2016. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bennem soha fel sem merült, hogy az iskolának ebbe lenne beleszólása.
2016. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Általánosban még szoktak lenni erre vonatkozó szabályok a házirendben, nekünk például még a körömlakkot is lemosatták a kezünkről mert az is tilos volt. Középiskolában viszont szerintem nem igazán foglalkoznak ilyesmivel. Nálunk elviekben nem szabad túl erős vagy extrém sminket viselni, de nem tudom, hogy ez alatt pontosan mire is gondolnak...Ünnepségeken többször, de hétköznapokon is látok lányokat sötétebb vagy feltűnőbb színű rúzsokkal, sokan hordanak műszempillát, műkörmöket stb., úgyhogy ezt nem vehetik annyira komolyan. Nálunk az öltözködésre vannak inkább ráállva, még a fiúknak sem szabad térdnadrágban járni, a lányoknak meg pláne...ezért haza is szokták küldeni a diákokat, ha valaki rövidebb nadrágot, szoknyát visel (ami mondjuk hülyeség mert egy normális rövidnadrággal, szoknyával szerintem semmi baj nincsen...), de ez nem ide tartozik :)

Szerintem semmi gond nincsen vele, amit leírtál az abszolút természetes, szerintem ez egy tanárnak fel sem tűnk mert úgysem ezt nézik. Ha problémájuk van vele (amit kétlek, max. valami nagyon konzervatív iskolában tudom elképzelni), akkor meg úgy is szólnak.

2016. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2016. júl. 14. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!