Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mellbimbó piercing egy vagy...

Mellbimbó piercing egy vagy mindkét mellben néz ki jobban?

Figyelt kérdés
Az egyik mint mindenkinek nem olyan esztétikus, amennyiben egy lesz abba szúratom. De ha nem félnék a szoptatás közben fellépő komplikációktól vagy a fájdalomtól(ennek mértékéről akár más piercinggel való fájdalom összehasonlításban is szívesen fogadok véleményt. Egyáltalán jól néz ki? Túl sok kérdés:D Kösssszii

2016. okt. 15. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

Nekem, pasiként mondom: sem nem szép, sem nem izgató!

A visítófrász törne ki, ha a csajomat óvatosan kéne cicizni, nehogy kiszakadjon, vagy fájjon neki.

Szerintem baromság.

De tisztelem mások véleményét - ha megírják.

2016. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Adom az első véleményét, nem szép, nem szexi semmi ilyesmi...azt tulajdonképpen a pasidon kívül más nem nagyon fogja látni, neki meg nem fog jobban tetszeni, mint a természetes, akármilyen deformáltnak látod is...elmondom neked, sokszor a tökéletlenség teszi jobbá a dolgokat, mert egyedi.
2016. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyara értékelem, hogy tényleg értelmesen fejtettétek ki a véleményeteket, és valóban magában foglalta a kérdés, szóval írhattok még ilyet, de legvégső esetben, ha én így látom a testem, s eképp szeretném alakítani, végsősoron úgyis beújítok egy-kettőt. Szóval olyasvalaki írjon aki nem utasítja el teljesmértékben, hanem számomra "használható" véleménnyel van. De köszi, ment (Y)!:)
2016. okt. 15. 18:38
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Mindenhogy csúnya szerintem.
2016. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
Én nem tudom felelősen azt írni, amit hallani szeretnél!...
2016. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Èn ugyanúgy ezen gondolkozom èn is akarok de elsőre csak a jobb oldaliba gondolom magamnak aztán később lehet a másikba. Sok idő amíg gyógyul kezelni kell, komplikáció nem adódik de a szoptataskor ki kell majd venni...

Láttam egy vidit amiben vérzett a csajnak amikor szúrtàk. Keress te is YouTubeon ilyen vidit

2016. okt. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

én mindkettőbe szúrattam egyből, mert nekem úgy tetszett. elég sokat gondolkoztam rajta, szóval nem volt elhamarkodott döntés.

szoptatásnál annyi, hogy majd ki kell venni.

nem tudom milyen piercinged van, hogy mivel hasonlíthatnám össze. nekem orrpiercingem van és az talán kicsit jobban is fájt. mellbimbó piercingnél kaptam érzéstelenítő injekciót, ezért a szúrásnál semmilyen fájdalmat nem éreztem. az injekció sem fájt különösebben, olyan 6-os 7-es erősségű max 10-es skálán. teljesen kibírható. viszont nagyon jó szakembert keress meg, mert ha kérsz injekciót, akkor könnyen elronthatják. lidocain-t szoktak beinjekciózni, és ugye ott megtelik folyadékkal, ezért szúrásnál lehet kicsit mellé szúrja, mert nem látja jól. ezért szokták mondani, hogy érzéstelenítő nélkül jobb. persze az már jóval nagyobb fájdalommal is jár. (az a te dolgod, hogy kb 15 perces fájdalmat kibírsz-e valamiért, amit szeretnél. tehát szerintem ne ez akadályozzon meg, ha mégis úgy döntesz hogy nem akarod.)

szúrás után még egy kicsit sajog, de elmúlik hamar. vigyázni kell rá, és valóban kell neki idő hogy meggyógyuljon. de ha már begyógyult, akkor már egyáltalán nem kell rá úgy vigyázni, mint a hímes tojásra. olyankor már gond nélkül lehet mozgatni is, nem érezni semmi fájdalmat. tehát hacsak nem akarja kitépni a fogával a partnered, akkor nem nagyon okozhat gondot.

az én barátomnak tetszett. szerinte jól néz ki, szexi is, dehát ízlések és pofonok. ne gondold azt, hogy csak mert az itteni férfiaknak semmi piercing, hajfestés, smink stb nem tetszik, ez általános lenne, mert közel sem ez a valóság.

2016. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, épp videókat néztem róla, hát inkább nem kéne többet a mechanika elég:D Én előbb balba, aztán jobba ha még bírom lol, de mindkettőbe szeretnék már. Egyetértek, élőben azt beszélem mindenkivel, szexi szerintem is nyilván, itt pedig mindenki ellenzi..
2016. okt. 16. 17:05
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Aki azt mondja egyik se az elolvasta a kérdést? A kérdező megkérdezi "asztal vagy szék" és azt a választ kapja hogy "szekrény".


Szerintem mindkettőben jobban néz ki de ha félsz hogy szoptatáskor baj lesz akkor lehet csak gyerek után lenne érdemes.

2016. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen egyetértek:D Igen, de most szeretnék:/
2016. okt. 20. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!