Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mellbimbó piercing egy vagy...

Mellbimbó piercing egy vagy mindkét mellben néz ki jobban?

Figyelt kérdés
Az egyik mint mindenkinek nem olyan esztétikus, amennyiben egy lesz abba szúratom. De ha nem félnék a szoptatás közben fellépő komplikációktól vagy a fájdalomtól(ennek mértékéről akár más piercinggel való fájdalom összehasonlításban is szívesen fogadok véleményt. Egyáltalán jól néz ki? Túl sok kérdés:D Kösssszii

2016. okt. 15. 17:32
1 2
 11/20 Scav ***** válasza:
24%
Nekem eleve nem tetszik a piercing, de ha választani kell, akkor egyikben legyen csak, mert így aszimetrikus lesz, ami most divatos. Egyik ilyen, másik olyan. Sőt, szerintem a jobb mellbe kellene raknod, oda mint ha "jobban" illene.
2016. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mindkettőbe érdemes, ha az esztétikai szempontokat nézzük. A szoptatás miatt pedig ne aggódj, egyszerűen csak kiszeded és ennyi.
2016. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hmm még hezitálok 1.kibírom-e a másodikat 2. Ha az elsővel elboldogulok jöhet mindkettőbe, de igen ez az asszimetrkius dolog átgondolandó:) Köszönöm!
2016. okt. 21. 21:48
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a kettőbe szeretnék rakatni, ráadásul karikát. Fiú vagyok, csak az a baj hogy gyakran járok úszni, Úgyhogy bámulni fognak rendesen. Már így is néznek állandóan mert tetőtől talpig szőrtelenített vagyok, és van rajtam bőven tetoválás is.
2016. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14: Akkor te most vagy valami nagyon nagyon profi úszó vagy, vagy csak szimplán b4zi.
2016. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Az jóó, ha beleillik a sítlusodba áldásom rá, köszi,hogy megosztottad megminden de azért választ is írhattál volna :D (noha, talán a mindkettő felé hajlást fejezted ki így)

Utolsó:miért zárná ki a kettő egymást?;D Ha neki ez esik jól? Nehogy az legyen már a mérvadó ha valakinek hónaljkutyája van, és attól férfias..-mást mondok: Aki nekem tetszik hát..nem a szőrtelenítős típus:D Viszont edzz és ettől néz ki cseszett jól.

2016. dec. 26. 21:50
 17/20 anonim ***** válasza:
Mindketto!:)
2017. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Na update, ha valakinek van kérdése megcsinàltattam mindkettőbe, a nő piercer nagyonügyes volt (ha kell elérhetőség vagy mittudomén) és már másnap hason aludtam szóval nem para:D
2017. márc. 13. 11:33
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolso valaszolo vagyok. Helyes, orulok hogy meglett! :) nekem is igy volt, nem fajt egyaltalan utana :D
2017. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem van mindkettőben és a szoptatásnál se volt semmilyen gond
2022. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!