13 évesen piercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék piercinget (fül),mert a kedvenc bandám legtöbb tagjának is van pcje(tetszik is régebb óta a piercing téma)..Valamint ezzel is szeretném kifejezni,hogy szeretem őket:). 18 éves korom után tetoválást is szeretnék,de ez egyenlőre még odébb van.:D A kérdésem az lenne,hogy szerintetek korai-e 13 évesen megcsináltatni? Anyukám nagyon ellenzi,2x annyit fizetett volna,csakhogy ne csináltassam,de nem tud lebeszélni.. Mégis megengedte,nehogy titokban csináltassam,valami olcsó,de nem steril helyen.(bár nem telne ki tőlem) Viszont az,hogy ennyire ellenzi kicsit elgondolkodtatott. Apám ki is gúnyolt,hogy "hát roh@dt csodásan fogsz kinézni".. Kicsit elbizonytalanított,és elvette a kedvem az egésztől. Szerintetek érdemes megcsináltatni?
2017. jún. 18. 13:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
:) A válaszaidból ítélve normális lány vagy és biztos jópárszor megfontoltad ezt a döntést. Szerintem a fül piercing egy 13 éves lánynak nem nagy cucc :) én azt mondom , hogy az 13 évesen simán belefér. Én például magamnak szúrtam 14 évesen fülbevalókat , hogy minél több legyen a fülemben és mai napig imádom őket. Szerintem , ha nagyon tetszik és jól megfontoltad akkor vagy csináld meg (persze jó fertőtlenítés és odafigyelés mellett) vagy csináltasd meg piercingesnél :)
2017. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Tényleg rengeteget gondolkodtam rajta:D. Inkább a piercingesnél maradok,magamnak képtelen lennék szúrni. Már nagyon várom,hogy végre megcsináltathassam. Imádom az egész műfajt,ami miatt szeretném a piercinget, új nyelv megtanulására ösztönzött,szeretnék is kiköltözni majd.(Korea). Ezért sem értettem az 'aktuális banda' választ XD. Köszi a válaszod,hasznos volt!:3
2017. jún. 24. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!