Alapozás tippek?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el magamat sminkelni és lenne pár kérdésem.Az első,hogy ujjal is el lehet dolgozni az alapozót?Ha nem akkor milyen ecset szükséges hozzá?A következő,hogy a korrektor használata kötelező?Nincsenek óriási bőrhibáim és a szemem sem karikás.Az utolsó pedig,hogy a púderem kicsit sötétebb szerintem,mint a bőröm.Ez az alapozó fixálásánál látszani fog?Ne haragudjatok ha orbitális baromságokat kérdeztem,de tényleg nem igazán értek még ehhez. :D 16/L

2017. júl. 6. 01:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Alapozó: én is az ujjammal viszem fel

2. Ecset: nekem nincs

3. Korrektor: nem kötelező, legalábbis én nem használok.

4. Púder: mivel tartós alapozóm van, ezért púdert nem nagyon használok, ha mégis szükségét érzem, akkor transzparenst.

A más félék meglátszódhatnak.

Én nagyítós tükörben mindig ellenőrzöm, h látszik-e valami.

Megjegyzés: sminkelésre nem jó rászokni, a rabjává tesz, már a szemetet sem viszem le nélküle :S

2017. júl. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem gyakran szeretném majd magam sminkelni,de akkor csínyán bánok majd vele.Köszönöm a válaszod! :D
2017. júl. 6. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!