Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink megfelelő egy 14...

Ennyi smink megfelelő egy 14 évesnek iskolába?

Figyelt kérdés

Ha szükséges, vékonyan alapozó

Korrektor

Púder

Egy kis pirosító

Világos szájfény/rúzs

Fekete szemceruza/tus vékonyan

Fekete szempillaspirál vékonyan

Barna (natúr) szemjéjpúder/festék

Szemöldökpúder



2017. júl. 19. 16:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem színezett hidratálót akartam írni, hanem színezett Labellot.
2017. júl. 19. 17:52
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
Iskolába ennyi smink minek?
2017. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hmm... az amerikai lányok szerint 8-10 évesen már lehet használni szájfényt és rúzst, 14 évesen meg már teljes sminket xd Wtf
2017. júl. 19. 22:31
 14/26 anonim ***** válasza:
Alapozo szerintem is felesleges, max akkor,ha sok a borhiba, de akkor mar borgyogyasz, viszont ha alapozo, akkor pirosito is, hogy ne nezzen ki ugy, mint egy hulla. A natur szemhejpudernek semmi ertelme, ha szemhejpuder, akkor latszodjon is. Szerintem a ruzs felesleges, ha szarazak az ajkai akkor persze ajakapolo.
2017. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%

Az amerikai lányok sminkelnek 8-10 évesen, ezt írod, kérdező. Tulajdonképpen hány darab amerikai lányt láttál ebből a korosztályból? Vagy te is a gyerek-szépségversenyeket nézed a tv-ben? Ezek ijesztő felnőtt-utánzatok gyerektestben, a pedofilok örömére.

Soha nem lesz olyan természetesen friss, hamvas és üde a bőröd, mint fiatalon! Ne rontsd el a sok rákent malterral!

2017. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Pirosító, szájfény/rúzs, szemceruza/tus, szemhéjpúder -ezeket kihagynám, suliba feleslegesek. Szerintem bőven elég még neked egy kis alapozó, korrektor, púder, szemöldökpúder és szempillaspirál.
2017. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

15.: nem, nem a Tv-ben, ugyanis nem nézek tv-t :D

Hanem van egy amerikai Youtuber kislány, akit életében először sminkeltek ki, és a kommentekben megkérdezte, hány éves kortól lehet sminkelni. Sokan írták, hogy 12-13, valaki pedig azt, hogy 8-10 évesen szájfény, rúzs,13-ig alap smink, 14 évesen meg már teljes smink


(Egyébként a kérdés nem szól senkiről, csak kíváncsi voltam, mit gondolnak az emberek ennyi sminkről. Én amúgy sem 14 vagyok, akkoriban én egyáltalán nem sminkeltem, és most se sminkelek :D)

2017. júl. 20. 12:16
 18/26 anonim ***** válasza:
4%
Teljesen jó, én volt, hogy többet használtam. Ne érdekeljen, ki szól be miylen okból :D
2017. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én sokkal többet használtam 14 évesen, de én polgárpukkasztó idióta voltam :D

Egyébként normális esetben elég az alapozó, a púder, korrektor és szempillaspirál. A többi nem kell 14 évesen esetleg szinezett ajakbalzsam.

2017. júl. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
ezzel a sok "széklettel" csak azt fogod elérni, hogy smink nélkül pokoli rondának fogod érezni magad és lehet a későbbiekben a pasi, aki felébred melletted kicsit megijed majd a valós arcodtól.
2017. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!