Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink megfelelő egy 14...

Ennyi smink megfelelő egy 14 évesnek iskolába?

Figyelt kérdés

Ha szükséges, vékonyan alapozó

Korrektor

Púder

Egy kis pirosító

Világos szájfény/rúzs

Fekete szemceruza/tus vékonyan

Fekete szempillaspirál vékonyan

Barna (natúr) szemjéjpúder/festék

Szemöldökpúder



2017. júl. 19. 16:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, már vagy kétszer leírtam, hogy a kérdés nem rólam szól, én nem 14 vagyok és nem sminkelek :)
2017. júl. 24. 13:13
 22/26 anonim ***** válasza:
a kérdésedre válaszoltam és nem a válaszaidat olvasgattam, már megbocsáss
2017. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Oké^^


(Bár a kérdésben sem írtam, hogy rólam van szó :) )

2017. júl. 26. 21:33
 24/26 anonim válasza:

Szia!

Talán kicsit későn írok, de mindegy.

Én most 18 éves vagyok, és még mindig nem használok sem korrektort, sem alapozót. Szerintem egy 14 évesnek ezek teljesen feleslegesek. Ne rontsd el a bőrödet ilyen fiatalon! Ha a pattanásaidat akarod elfedni, aakor inkább használj erre való lrémeket. Ha nincs púder és korrektor, akkor a púder is felesleges. A világos szemhélypúder oké, de szerintem használj hozzá szemhéjpúder alapozót, hogy ne jöjjön le olyan könnyen. A szempillasprirál is oké, és szerintem ha nem használsz tust, akkor hangsúlyozhatod jobban a szempilláidat. A rúzs szerintem egy normál iskolai napra sok, de ünnepségekre (nemzeti ünnepek, karácsony, farsang) mehet, ahogy a pirósító is. Szerintem a szemöldöködet csak kicsit fesd ki nagyon, és semmiképpen ne szedd ki!

Mint írtam, én most vagyok 18 éves, és a szemöldökömet sem festem, alapozót-korrektort sem használok, csak tust és/vagy szemhéjpúdert és néha rúzst, e azt sem mindig.

Nálunk az iskolában nem szólnak ilyenért, de lehet, hogy azért mert ez gimnázium,és ifejezetten liberális. De általános suliban még lehet, hogy szólnak ilyenek miatt.

Remélem tudtam segíteni.

2021. jan. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Bocsánat, az előző vagyok.

Pár szót elírtam:

krém

akkor

de

kifejezetten

"a szemöldökedet csak kicsit fesd ki nagyon" az így szólt volna: a szemöldöködet csak kicsit fesd ki, ne nagyon.

2021. jan. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Szia/sziasztok! Utolsó vagyok.


Ne haragudj kerdező. Nem akarlak/akartalak megsérteni, amikor a válaszomat írtam. Tudom, hogy nekem nem írtál vissza, de úgy gondolom, jobb, ha előre tisztázom magam. Én nem olvastam se a te válaszaidat, sem másét, úgyhogy úgy címeztem a levelet, hogy neked írom. Ha majd olvasod ezt, illetve az előző levelet, akkor majd olvasd annak az embernek a szemszögéből, akiről írsz.

Nem akarok viszályt szítani itt az olvasók/válaszolók/kérdezők között.

2021. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!