Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mire jó az alapozó? Miért...

Mire jó az alapozó? Miért használja minden nő, mikor egy pasi sem?

Figyelt kérdés

Azt megértem, hogy ha fontos eseményre megy az ember és pattanásos a feje, akkor ezzel eltudja fedni a hibákat. De azt nem tudom megérteni, hogy akinek nincs olyan nagy problémája a bőrével, az minek keni magát nap mint nap be vele?

Eltömíti a pórusokat, és ne mondja senki sem , h ez nem igaz... Attól, h estére lemosod, még egész nap el van 'zárva' a bőrőd a levegőtől.


Komolyan, sztem felesleges rohadtul. Inkabb sminkelj úgy, h nem használsz alapozót.


A férfiak sem hasznàlnak, és biztos vagyok benne, h nekik ezért is szebb a bőrük, mert nem tömik a fejüket kenceficékkel.



2017. júl. 25. 08:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És a színész, híradós stb médiában szereplő pasik nem számítanak ide! Az tök más téma....
2017. júl. 25. 19:28
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

A bőröm nem vesz levegőt. De ha venne is, nem kellene neki ez a szennyezett szar.


Utánanéztél a dolgoknak, vagy a véleményedet adod elő tényként? Mert sok BB, CC krémben, alapozóban sok vitamin és hidratáló anyag van, ami kifejezetten védi az arcot a szennyezett városi levegőtől.


Nem tetszik az alapozó? Jó hír, hogy nem kötelező használnod. Nem is használod? Akkor mit pofázol bele a másik életébe? Nincs elég problémád?

2017. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
YouTube-on sok sminkelős videó van. Ott tökéletesen láthatod, hogy mire is jó az alapozó. Állítsd meg a videót az alapozó felvitele előtt és után. A különbség sokszor elég feltűnő.
2018. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!