Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Más csaj is van, aki nem...

Más csaj is van, aki nem érti, hogy miért jó minden nap sminkelni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen néha már önbizalom hiányosnak tartom azokat, akik minden nap sminkelnek. Sztem rohadtul felesleges! És csak egy álarc..D E azokat meg lenézik a sminkesek, akik nem Sminkelnek, ez is gáz.


Legalábbis sztem.


20/L



2017. aug. 16. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én imádok sminkelni,ilyen vagyok csajos csaj,pedig nem vagyok az a sipákolos mindenen síros csöpögős csaj aki mindem megsértődik,de a külsömre igenis csajos és igényes vagyok,nem vakolatszerüen sminkelek mint a legtöbb lány,hanem visszafogottan használom a smink termékeket, jó néha van hogy picit túlzasba viszem de néha az is kell,kit érdekel nekem tetszik,másért nem változom meg,a környezetem fogadjon el hogy én vagyok az a lány aki csini sminket hord és picit különc,nekem tetszik,nem tudom miért kell avval jönni hogy önbizalom hiány meg biztos ronda vagy smink nélkúl,milyen hozzá állás ez? Eleve aki sminkel szép ronda már nem lehet hisz a smink nem plasztikai sebészet,csak kiemeli ami szep rajtad,és a minimalis borhibakat optikailag eltakarja,persze van hogy smink nelkul megyek le a boltba,vagy megyek el valahova,van hogy sminkben érzem jol magam,ki hogy érzi jol magát kinek mi fér a komfort zonajaba,nincs jogunk masok izleset es egyeniseget ocsarolni,van akiktol el venném egy eletre a sminket mert kataszrofa amit művelnek van akik csodálatos munkát végeznek egyszeru dekorkozmetikai termekekel,kiserletezes a sminkel mi all jol. Akár 1000 arcod lehet a smink az egyik imádott hobbim és senki miatt nem mondok le rola a cicás tusvonal,és a rebegő hosszu dus pillaim a védjegyem ;) <3
2020. jún. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem álarc, legalábis nálam biztos vannak lányok akik maszként teszik fel a sminket.

Ki emeled vele ami szép az arcodon pl szemek száj, és elfeded a hibakat,pl pattik, szem alatti karika stb kisérletezhetsz a színekel formákal stb, valaki nagyon szeret mint pl én, én nem nézem le azokat a lányokat akik nem sminkelnek inkább csak furcsálom miért nem érdekli persze leszarom más mit csinál max baratnomtol furcsalom akivel közel állok.

Az hogy te gáznak tartod egyéni vélemény ettől más lányok ugyanugy fognak sminkelni és ettől még van önbizalmuk 2020 ban már ugyanolyan művészi ág a divat iparban mint a grafukis,festész, hiszen ki fejezheted akár az érzésed a sminkben ehez persze már profi tudás kell,de abba gondolj bele nem vagyunk egyformak mind más látásmódal és érzelmi tulajdonsáokal vagyunk megáldva!

2020. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!