Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért mondják a fiúk itt is...

Miért mondják a fiúk itt is minden kérdésnél meg általában, hogy kár, hogy sminkelik magukat a lányok, szebbek anélkül?

Figyelt kérdés

Ez egyértelműen nem igaz. :D Azt értem, ha valakinek nem tetszenek a színes rúzsok, szemhéj stb. Vagy a túl megrajzolt szemöldök pl. De nincs az a lány/nő, aki ne lenne szebb a bőrhibák eltűntetése (halványítása), hiányos szemöldök esetleges korrigálása, egy kis szempillaspirál és mondjuk pirosító/bronzosító használata után... Én ennyit használok minden nap, nem szeretem az erős sminket, de úgy se mennék utcára szívesen, hogy látszik az összes mitesszer az orromon meg karika a szemem alatt és fénylik az arcbőröm a zsírtól. Szerintem ez nem kérdés, hogy ezek a dolgok NEM SZÉPEK! :D

(Ennyire meg azért csomó pasi is foglalkozik a külsejével, pl ismerek olyat, aki a barátnőjétől kér egy kis mattító krémet vagy átlátszó púdert, hogy ne fényesedjen az arca és szerintem az is tök oké.)


Nem tudom elhinni, hogy komolyan gondolják, akik azt írják, hogy semmi smink nem kell egy lányra, úgy a legszebb...:|


2018. jan. 31. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem tudják, milyen az igényes, előnyös, "láthatatlan" smink. Szerintem nagyon kevesen sminkelnek szépen. És van, hogy a semmi is jobb, egy előnytelen, csúnya sminknél.
2018. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Egyetértek #1-es! Valaki még ha nem is szép úgy rondítja magát hogy az arcára len fél tonna alapozót és szemfestéket meg rúzst a műszempillája meg elér a padlóig (ez tulzás de így néz ki valaki) és inkább akkor ne rakjon magára!!!! De ami natúr nem feltűnő az szép!
2018. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
97%
Mert azt hiszik hogy a szép natúr sminket viselő lányokon nincs smink. Aztán amikor meglátnak egyet smink nélkül, jön az úristen beteg vagy?
2018. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Márpedig igaz. ;)

A smink randa, rossz a bőrnek, megváltoztatja az arcformát. ;o


Nélküle szebbek. :-)

2018. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, ezek még nőt nem láttak smink nélkül; mert akkor láttak volna már egy pár sápadt, ne adj' isten foltos bőrű nőt is ezzel egyetemben!:):)
2018. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Mert a vakolat nem tetszik nekik de a sunyi "nincs rajtam smink" sminket nem ismerik fel és azt hiszik az a valódi smink mentes nő.

Ugyanezért ha tényleg smink nélkül vagy ugyanezek a srácok kérdezik meg hogy "jól vagy? fáradtnak tűnsz... nem vagy beteg?"

Az meg alapból hülyeség hogy "a nők szebbek smink nélkül", maximum vakolat nélkül de nem létezik az a nő akin egy szakértő kezében lévő bőrtípusához tökéletes minimális bőrhiba elfedő smink ne szépítene.

2018. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A nincsrajtam smink is feltűnő. Ránézésre is, meg szagra is. ;) Ez sem jött össze, kedves retardált :)
2018. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

#7 Szia kedves trollocska, úgy érzem ez neked ma nem megy, tudod elég egyértelmű vagy ha személyeskedéssel kezded mindenfajta indoklás nélkül és az egyetlen csúnya szó amit tudsz a retardált.

De azért cuki hogy próbálkozol, tényleg, és tényleg aranyos hogy el akarod hitetni a lányokkal hogy minden fiú szuperül ért a sminkekhez de sajnos ők ennyire nem hülyék.

Na nembaj, majd legközelebb jobban megy, sok szerencsét a következő trollkodáshoz :)

2018. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2%

Attól, hogy retardált vagy (nem csúnya szó, ez a hivatalos kifejezés az olyanokra, mint te... ez sem jött össze, kedves RETARDÁLT :) ), még nem lesz a másik troll. ;)

Próbálkozz legközelebb, hátha akkorra eléri a 80-at az IQ-d. ;D

2018. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9 jaaaj képzeld nagyon próbálkoztam, tegnap hozta is a postás az új mensa tagsági kártyám, szóval azt hiszem sikerült, de meséld már el, mi alapján állítod hogy

1. minden férfi tudja milyen a natúr smink ha már 2 komment alatt egy indokot nem mondtál és

2. honnan tudod hogy retardált lennék? Van róla papírod amiről én nem tudok? Más bizonyíték nem nagyon van, lehet anyukád nem mondta de attól hogy sokat szajkózol valamit alpári stílusban még nem lesz úgy szóval hajrá, mutass egy orvosi véleményt :)

2018. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!