Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért mondják a fiúk itt is...

Miért mondják a fiúk itt is minden kérdésnél meg általában, hogy kár, hogy sminkelik magukat a lányok, szebbek anélkül?

Figyelt kérdés

Ez egyértelműen nem igaz. :D Azt értem, ha valakinek nem tetszenek a színes rúzsok, szemhéj stb. Vagy a túl megrajzolt szemöldök pl. De nincs az a lány/nő, aki ne lenne szebb a bőrhibák eltűntetése (halványítása), hiányos szemöldök esetleges korrigálása, egy kis szempillaspirál és mondjuk pirosító/bronzosító használata után... Én ennyit használok minden nap, nem szeretem az erős sminket, de úgy se mennék utcára szívesen, hogy látszik az összes mitesszer az orromon meg karika a szemem alatt és fénylik az arcbőröm a zsírtól. Szerintem ez nem kérdés, hogy ezek a dolgok NEM SZÉPEK! :D

(Ennyire meg azért csomó pasi is foglalkozik a külsejével, pl ismerek olyat, aki a barátnőjétől kér egy kis mattító krémet vagy átlátszó púdert, hogy ne fényesedjen az arca és szerintem az is tök oké.)


Nem tudom elhinni, hogy komolyan gondolják, akik azt írják, hogy semmi smink nem kell egy lányra, úgy a legszebb...:|


2018. jan. 31. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem, amikor mondják, hogy a smink átverés, ne sminkeljen senki, inkább fogadja el önmagát.

Aztán egy aknés arcú lányt meglátnak smink nélkül, és agyonfikázzák, hogy milyen csúnya. :D


Szerintem sincs semmi baj azzal, hogy egy kicsit korrigáljuk magunkat, csak hogy magabiztosabbak legyünk. Nem a drag queen sminkre gondolok, de egy kis alapozó, szempillaspirál és bronzosító nem fogja megváltoztatni az arcberendezésem.

2018. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ellenben ha itt megkérsz férfiakat hogy mutassanak képet smink nélküli szép nőkről, mindegyik retusált, profi képeket fog mutogatni modellekről amin természetesen ki vannak sminkelve.
2018. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A másik kedvenc szituációm, amikor lemosom a sminket, és megkérdezik, beteg vagyok-e. De azért ne sminkeljek, mert szebb vagyok nélküle. Nyilván.. :D
2018. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én egyáltalán nem sminkelem magam, csak alkalmakra szemceruzát használok a felső szemhéjamon cicásra. Egy fiú se szólt be nekem, habár nem igazán vagyok fiúk társaságában.
2018. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!