Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 vagyok, Nyárra majd szeretn...

13 vagyok, Nyárra majd szeretnék zselés lakkot vagy gél lakkot csináltatni. Vélemény? (tudom hogy korai még). Többi lent

Figyelt kérdés
nem sminkelem magam meg semmi ilyen de már nagyon kiszeretnem próbálni (mint már mondtam NEM műkörmot) valakinek volt már hasonló korban ilyen körme?

2018. febr. 6. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 1x géllakoztatsz ne hagyd abba. Nekem alapból erős körmeim vannak, sajnos csak ritkán jutok el körmöshöz, de olyankor az úgy odabsz nekik, hogy amíg le nem nől a lecsiszolt rész még egy fűszálba is beletörnek kb... (pedig jó körmöshöz járok)

Aki mindig keneti persze, hogy nem észleli a változást..

2018. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Én (hobbi)körmös vagyok, és a húgomnak 11 évesen csináltam meg először nyári szünetben rózsaszín géllakkal. :) Szerintem semmi baj nincs vele, ha szakszerűen csinálják, nem lesz baja a körmödnek, illetve le is lehet szedni bármikor. De neki amíg általánosba járt, mindig átlátszót vagy nagyon halvány rózsaszínt/barackot csináltam és nem szóltak neki érte.


Szerintem az a lényeg, hogy szép szolíd színt válassz, ne valami neont (amúgy se szép szerintem).


21L

2018. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Kozmetikus vagyok. Ha a lányom géllakkot szeretne 13 évesen, főleg nyáron, miért ne? Ballagására meg kaphatna szolid műkörmöt. Gimiben is csak szolidat csinálhatna, ha érdeklődne a kozmetikus szakma iránt, akkor csak géllakk lehetne, nem higiénikus és hasznos a műköröm a szakmában.

12-13 évesen szájfényezhetne. Ballagáskor szolid sminket kapna. Gimiben mehetne a természetes sminkelés.

2018. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettőnek! Nem akarok nagyon rikító színű azok nekem se tetszenek
2018. febr. 9. 09:50
 15/15 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és màr augusztus óta folyamatosan gél lakk van a körmömön, de én mondjuk magamnak csinálom
2018. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!