Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16-18 éves lányok, ti mennyit...

16-18 éves lányok, ti mennyit sminkeltek egy nap?

Figyelt kérdés
16 éves kezdő vagyok, úgyhogy jöhetnek akár tippek is, hogy mit használjak. Megy a pacsi:)

2018. márc. 15. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag egyszerű a hétköznapi sminkem.

Egyszer vettem primert az arcomra és oda nem vált be, de a szemhéjamra azt teszem fel alapnak, oda viszont szuper.

Utána rakok fel bb krémet.

Korrektor a szemem alá, és a szemhéjamra is.

Egy mono szemhéjpúder.

Szempillaspirál.

Szenöldökceruza, utána szemöldök fixáló gél, ami olyasmi mint egy szempillaspirál.

Szájfény vagy rúzs

Nem vagyok profi, én is caak egy éve kezdtem sminkelni, de azt vettem észre hogy ezek azok a sminkcuccok amivel úgy ragyog az arcom.

De lehet neked más válik be. Függ attól hogy mik az alap elképzeléseid. Erősebb hétköznapi smink vagy csak egy kis ragyogás az arcnak. Ha erősebb sminket szeretnél hétköznapra, akkor nem sokat tudok segíteni sajnos, de láttam már erre ia volt válasz. Ha csak egy kis életet vagy ragyogást szeretnél, akkor függ attól mennyi bőrhibád van. Mennyire karikás a szemed. Mennyire dús a szemöldököd. Mennyire hosszú és fekete a szempillád. Ismerek olyan lányt akinek smink nélkül is olyan élettel teli az arca, mint nekem egy napi sminkkel.

2018. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én reggel korán kelek, pont a készülődés miatt.



Amúgy én reggel szemceruzát, szempillaspirált és rúzst(jelenleg bordót, mert az sok ruhaszínhez illik)használok.

2018. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fekete kontúr felső szemhéjra, belső szemzugba nude színű és mikrocsillámos szemhéjpor, fekete szempillaspirál, ciklámenszínű rúzs.
2018. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt: 21/nő
2018. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Physicians Formula alapozó,

Yves Saint Laurent Touche Éclat korrektor,

Chanel szemöldökceruza,

Chanel Le Volume szempillaspirál,

Szemhéjpúder: Kylie Cosmetics The Bronze Palette/Smashbox Photo Edit Eyeshadow Nudie Pic (Deep)

Bobbi Brown Ink Liner Blackest Black filces tus

IsaDora szemceruza

Artdeco bronzosító

Rúzst pedig Huda Beutyt (Venus), Kylie Cosmeticset (Twenty), Bourjoist és NYX Lingiriet (Exotic) szoktam használni.

Jah, és van egy Max Factor kontúrpalettám, de azt ritkán használom.

Az ecseteim pedig Pink Pandásak.

Egyébként ha olcsóbb cuccokat szeretnél, akkor a Lovely Lipkitjeit próbáld ki, +a Makeup Revolutionnek nagyon jó palettái vannak.

Amúgy én még csak 14 vagyok, de azért gondoltam írok.

Amúgy nyugi, nem általános suliba használok ennyi mindent :D hatosztályos gimibe járok.

2018. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Korrektor, szemöldökpor, szemöldökfixáló, szempillaspirál, tus, nude rúzs
2019. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kezdőként

Nivea start makeup primer

Maybeline fit me alapozo

Maybeline fit me korrektor

L'Oreal púder

Catrice sun glow bronzosito

Maybeline highliter stick

Essence szemhejbazis

Revolution szemhejpuder palettai

Maybeline false lift szempilla spiral

Essence shine szajfeny

Trend it up ultra matte rúzs

Lovely eyeliner szettje.

2020. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!