Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok hogy álltok ezekkel a...

Csajok hogy álltok ezekkel a dolgokkal?

Figyelt kérdés

Műköröm, műszempilla, póthaj, haj festés, szemöldök festés, smink.

Illetve hány darab van ezekből: fülbevaló, nyaklánc, karkötő, óra


2018. júl. 20. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Műkörmöm 16 évesen volt, saját magamnak raktam fel, amit a DM-ben vettem, ocsmányul nézett ki.


Műszempillát csak a tesóm rakott rám, ő sminkes, rajtam gyakorolt, de nem tetszett, takarta a látóteremet.


Póthajam nem volt, nem is akarok, viszont parókát pár éve hordtam, mert egy betegség miatt marokszámra hullott a hajam; úgy néztem ki, mint egy Barbie, akit egy mentálisan sérült gyerek megtépkedett.


A hajamat 14 éves korom óta festem, az eredeti középbarna, de minden színű volt. Fekete, a vörös összes árnyalata, fehérszőke, sötétszőke, de lila és türkiz is volt.


Szemöldökömet csak porral kiemelem.


Sminkem egy alap natúr smink, színt csak a számon használok.


Fülbevalóból sok van, ez az, amit mindig hordok, sok lyuk van a fülemben. Van pár ebay-es karórám 800 forintért, 2 db karkötőm, amiket soha nem hordok, és kb. 10 nyaklánc, amit szintén nem. Ezek mind bizsuk.

2018. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs műkörmöm, póthajam, műszempillám. A hajamat nem festem, mert szép rezes színe van, a szemöldökömet se festem, mert az is szép színű és ívű. Pár hónapja életmódot váltottam és azóta sminkelni már szinte egyáltalán nem szoktam, maximum a szempilláimat festem ki néha és ha akad valami pattanás, akkor arra teszek korrektort. A bőröm is szép tiszta és egyenletes, így nincs szükségem alapozóra.

Fülbevalót nem hordok, mert begyullad tőle a fülem (egyébként kb. 50 pár felett van, de ha nem lehet, akkor nem), nyakláncot néha felveszek (kb. 15 db). Karkötőt és órát nem hordok, mert nincs szép csuklóm, így ezekől nincs is.

2018. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Műköröm: soha nem bírnám elviselni magamon

Műszempilla: elég hosszú a sajátom, nem kell belőle mű

Póthaj: gondolkodtam rajta, de inkább növesztem a hajam

Hajfestés: volt már majdnem teljesen szőke, de a természetes hajam jobban preferálom

Szemöldökfestés: tökéletes a saját szemöldököm, nem kell festegetni

Smink: szempillaspirállal beérem, nagyritkán még kihúzom a szemem cicásra


Ékszerem nagyon sok van, de egyetlen fülbevalót és egyetlen nyakláncot hordok csak (azt a nyakláncot is csak nagyon ritkán, havi 1x, míg a fülbevalót ki se veszem)


18/L

2018. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!