Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktermékeket vegyek?

Milyen sminktermékeket vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

16 éves vagyok, és úgy döntöttem hogy szeretnék sminkelni. (Nem gondoltam, hogy egyből belecsapok a közepébe, csak a sima, úgymond “kötelező” darabokra gondoltam.)

Az arcom kissé problémás, ez alatt azt értem, hogy pattanásos (ilyen kinyomhatatlan dudorok vannak leginkább), és zsíros a bőröm.

Illetve a szemöldököm eléggé halvány, így arra is szeretnék használni valamit.:)

Nem szeretnék sokat költeni, inkább közép kategóriás (vagy olcsóbb) sminkekre gondoltam.

Szóval a kérdésem az, hogy miket ajánlanátok nekem, kezdő sminkes lánynak.

Köszönöm akik segítenek.:)



2018. okt. 22. 15:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ja és ne vegyél egyből alapozót, meg BB krémet, ha problémás az arcbőröd. Értem, hogy el akarod tüntetni, de előtte az okát szüntesd meg. Én Bioderma mélyhidratálót használok.
2018. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
41%

Szia ;)

Abban igaza van az egyik elöttem szólónak, hogy a börproblémád ettól nem fog megoldódni, de szerintem te is, ahogy mindannyian ezzel tisztában vagyunk. A problémával keress fel egy jó bőrgyógyászt, és hidd el megéri arra költeni a pénzt. Viszont a problémát elfedi a smink. Én javaslom hogy mindenképpen hidratálj alá, zsíros bőrödre az ILCSI termékeket tudom ajánlani, ezek kozmetikusoknál kaphatók, de nem mindegyiknél. Egy ILCSI fekete szappan tökéletesen kitisztítja, bár ez kicsit drágább 6000ft körül van. Ez nagyon szárít, de pl egy csiganyálas krémmel ellensúlyozza, vagy ami könnyebben beszerezhető, szintén ILCSI csipkebogyós habkrém egy kis arcolajjal keverve, de ezt a kozmetikus tudja. Ez gyorsan és hatékonyan tísztít, utána elég lehet a zöld szappan, ami már olcsóbb is ,3500, és kevésbé szárít.

Na ha az ápolás és hidratálás megvolt, mindenképpen ajánlok egy primert. Ez nem csak a sminked tartosságában segít, hanem így az alapozó nem közvetlen a bőröddel érintkezik, hanem magával a primerrel és így nem ront az állapotán. Egy olcsó, könnyen beszerezhető: Essence Gym proof 1200Ft. Müllerben mindig lehet kapni. Apropó alapozó zsíros bőrre mindenképp matt alapozó a legjobb. A Catrice HD Liquid Coverage alapozója magas fedésű és matt finishe van. Kb 2300Ft. Ha nagyobb pattanásokat mégsem fedne el, akkor szintén Catrice tégelyes korrektor a Camouflage, de ezt nem muszáj. Ezutàn fixálj mindenképp én a Rimmel Stay Matte púderét ajánlom kb 1800Ft. A szemöldök termékek közöttnagy különbség nincs. Válassz ceruzát vagy port. Én az elöbbiből használok Catriceset, de amelyik neked szimpatikus. Szempillaspirálok közül a Maybellinesek nagyon jók, de amelyik nekem a TOP olcsó spirál az a Lovely Curling Pump Up 950Ft, valamint az Oriflame NO COMPROMISE mascara 2700ft.

Remélem sokat segítettem.

2018. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
41%

Ja és elnézést az előző vagyok.

Rúzs: a Trend It Up matt rúzsai nagyon jók.

Pl a 400s a Mac Velvet Teddy rúzsának az olcsóbb verziója, a 430 pedig a Mehr nevű szintén Mac rúzsnak.

2018. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kiko termékeket használok és imádom őket
2018. nov. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!