Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti mikor kezdtétek el...

Lányok ti mikor kezdtétek el s szemöldökötöket “sminkelni”?

Figyelt kérdés
Most nagyon gondolkodom abba hogy elkezdem mert a formája sem tetszik. Nektek amikor meglátták először osztalytarsak/szulok mit reagaltak? ( szemöldök porra gondolok)

2018. nov. 30. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Justin Bieber? 🤔
2018. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rá gondoltam😂
2018. nov. 30. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Én 2 rétegbe szoktam a fekete szempillaspirált végighúzni rajta. Ettől nem lesz ronda éjfekete, sem c..igányos; mégis kicsit hangsúlyosabb és formásabb lesz a szemöldököm(szebb lesz, de csak szolidan)!



Ellenben ha ceruzával csinálom, nagyon nem áll jól, undorító, még akkor is túl sötét lesz, ha barnával festem be. Attól kb. Kiszel Tünde hasonmás leszek, ezért NAGYON NEM esküszök a ceruzára, mert sz..arul áll.

2018. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is borzasztóan áll ceruzával és köszi a tippet🙂
2018. dec. 1. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szia, volt osztálytársam aki 7.-ben megcsináltatta, és egyáltalán nem volt gáz. Ha nem tetszik a formája , csináld meg nyugodtan. Egy szép szemöldök sokkal természetesebb hatású, mint egy full smink, kb olyan mint az alapozó. Ha valaki beszól ne foglalkozz vele, ùgyis mindenki csak csodálni fogja, ha szépre csinálod meg.
2018. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
15 évesen, amikor középsuliba mentem, így nem szólt meg érte senki.
2018. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem egyforma a szemöldököm, mimikából mindig felhúzom az egyiket, és kevés a szőr is, eleinte ceruzával szenvedtem vele minden reggel, majd meguntam, és csináltattam Artistry tetoválást 3 éve. Tökéletes, imádom :)
2018. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16 évesen. Korábban is sminkeltem már, de előtte a vékony szemöldök volt a divat, és akkor kezdett itthon is divatba jönni igazán a vastagabb szemöldök, amikor 16 éves voltam (2013), és így én is átváltottam.

Nem rémlik, hogy bármi különöset mondott volna rá bárki. Akkoriban páran az osztályomból már kihúztak néha szemöldökceruzával a szemöldöküket, bár ők elég vékonyra, szóval nem én voltam az első.

Anyunak kifejezetten tetszett, hogy végre nem tépkedem ki milliméternyi vastagságúra a szemöldökömet, hanem növesztgetem, és kisminkelem. Aput sosem érdekelte a sminkelés.

2018. dec. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!