Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfi létemre undorító ha egy...

Férfi létemre undorító ha egy nő sminkel?

Figyelt kérdés
Számomra nem igazi nő,csak ilyen hülye liba,aki nem veszi észre,hogy a smink egy zsebkendővel letörölhető. Szerintem egy igazi nő nem használ sminket,hogy szép legyen,mert rendben van saját magával,és az önbizalma is a helyén van.
2018. dec. 20. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Köszönjük, hogy megosztottad a felszínes gondolataidat velünk.
2018. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
En sosem tsrtottam magam kulonosebben szepnek, inkabb atlagosnak es megsem sminkeltem soha. Ugy vagyok vele hogy aki szeret az igy is szeret es igy is szepnek lat. Szerencsemre a parom olysn mint te es ugyan ez a velemenye a sminkrol. Folosleges penzkidobas es aki csunya azon ugyse segit aki szep annak meg minek. O is azt mondta hogy a termeszetes szepseg a legszebb nem holmi alarc. Tobb ilyen pasi kellene mint amilyen te vagy :)
2018. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
#1 egyaltalan nem felszines a kerdezo. Neked talan az a jo ha egy csaj agyon van keralva? Aztan ha elmentek uszodaba meg nem erheti viz mert az arca lefolyik es ra sem ismerni. Aki szep az vakolat nelkul is szep aki meg csunya annak a smink se segit. A pasid ha a sminkedbe szeret bele akkor majd ejjel nappal kikeralva kell lenned elotte nehogy reggel megijedjen
2018. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Kedves harmadik.

Szerintem az, hogy azt àllítja, hogy egy sminkelt nő nem is nő, csak hülye liba na az felszínesség. Ez olyan mintha a szőrös mellkasú férfiakra azt mondanád, hogy bunkók.

Nem tartom magamat rondának, de szeretem kiemelni az arcom előnyös részeit. Akkor ezek szerint hülye vagyok.

Ismerek olyat, akinek konkrétan nincs szemöldöke, ezért ő mindig festi. Ő is hülye akkor, pedig jogász.

Egyetemi oktató, neves nemzetközi szervezetek tagja, de sminkeli magát. Csak egy liba.

Üzletasszony, karikás szemekkel. Korrektort hasznàl. Hülye liba.

Ez egy egyszerű és felszínes látásmód. Tanuljatok màr meg különbséget tenni a kilónyi vakolat és az igényes smink között..

2018. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Hát jó. Te is hülye vagy. Kész.
2018. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

"A sminkes nők olyan hülye libák h az hihetetlen"


Ez a mondat meg mindent elárul rólad. 🤦🏻‍♀️

2018. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Tök jó, hogy ismered azt a több millió nőt, aki sminkel a világban, és lehülyézed őket. Nyilván hülyének tartod Polgár Juditot is, aki sakknagymesterként sminkeli magát. Micsoda buta liba! :D

Nem gondolod, hogy te vagy a hülye? Hogy jössz ahhoz, hogy lehülyézz nőket csak azért, mert nem az ízlésednek megfelelőek?

2018. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Mégis mi az összefüggés a smink és a "hülye liba'- skála között? Ennyi erővel aki fésülködik is egy felszínes tyúk? Vagy hogy van ez?...

Egyébként ha te vagy az a visszajáró kérdező, aki csak ki akarja nyilvánítani erről a véleményét, akkor ezt annak tedd, akit érdekel, de unalmas minden egyes nap a provokatív kérdéseidet olvasni.

2018. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Egy igazi férfi nem hülyéz le senkit, akit nem is ismer.
2018. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
"Férfi létemre undorító ha egy nő sminkel?" Neked nagyon a helyén van az önbizalmad ha egy ilyen (füle, farka nincs) mondatot kiírtál arcpirulás nélkül.
2018. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!