Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfi létemre undorító ha egy...

Férfi létemre undorító ha egy nő sminkel?

Figyelt kérdés
Számomra nem igazi nő,csak ilyen hülye liba,aki nem veszi észre,hogy a smink egy zsebkendővel letörölhető. Szerintem egy igazi nő nem használ sminket,hogy szép legyen,mert rendben van saját magával,és az önbizalma is a helyén van.
2018. dec. 20. 15:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te inkább csak egy kis senki vagy, ezért így próbálod kompenzálni magad. Bántottak picinyem? Jaj de rossz neked.

23/f

2018. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez eléggé szűklátókörűnek hangzik... Nem tudom, miért baj, ha valaki tudja mitől előnyös és arra picit rásegít. Nem azért teszi, mert amúgy meg ronda. Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a dolognak. Valaki szereti, valaki nem, ilyen egyszerű, de ha nem azonos a látókörűnk azért nem kell senkit sem elítélni, mert attól még, hogy te így látod, nem biztos, hogy igazad is van. Ahány ember, annyiféle.
2018. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

"Nem muszáj mindenáron a jó külsőért tenni,hogy bejöjj egy férfinak." - ó, te tényleg azt hiszed, hogy a férfiaknak sminkelnek a nők? :D Tévedsz, kérdező, ha egyetlen férfi nem volna a földön, akkor is sminkelnénk, mivel szeretünk sminkelni, szeretjük a sminktermékeket kinézni, beszerezni, kipróbálni, imádjuk az ecseteket, a színeket, az új technikákat, kísérletezni stb.

Nos, hogy ki a buta, arról vitatkozni sem érdemes, egyetlen tagmondatot sem sikerült hiba nélkül leírnod. Én imádok sminkelni, egyébként meg két diplomám van és az üzleti szférában dolgozom évek óta. Az olyan frusztrált kis p*csöket, mint te megmosolyogja csak a magamfajta tudatos nő, aki szerinted undorító és buta liba, mert sminkel.

2018. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

Még az a szerencse hogy van aki sminkeli magát és van aki nem.

Meg van a választási ehetőség. Ez a szép a nőkben hogy ahány annyi féle , forma.

Az lenne a rossz ha minden nő egyformán nézne ki.

2018. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Sose értettem az ilyen gyökereket. Nyilván azért sminkkel, mert tetszeni akar magának, a környezetének, neked. Mi zavar benne téged? A TV előtt csinálja es nem latod a keresztény csatornát?
2018. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Miss Endzsi ***** válasza:
81%

De gondolom ő jöhet.

[link]

2018. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Szinte minden nő sminkel és nem mind hülye liba, ráaádásul nem is képzeli mindenki, hogy ettől drasztikusan szebb lesz (pedig könnyen lehet, hogy igen).

A szépeknek és a rondáknak számít a legkevesebbet, bár nekik is segíthet, de a nagy többség a kettő között van s rajtuk rengeteget tud emelni a smink.

Nem, egyáltalán nem tuti, hogy zavarja őket, ha smink nélkül látják őket, egész évben járhatnak smink nélkül, nem szégyellve a korukat sem, de attól még kisminkelik magukat a lányuk esküvőjére.


Az embereknek NAGYON fontos a külső. Annak is, aki nem felszínes, ez eléggé elkerülhetetlen, áthatja az életet. Bizonyos szakmákban kötelező a smink, általában csak a nők számára, de nyilván van, ahol a férfiaknak is.

A jó smink olyasmi, mint egy jól megválasztott ruha, előnyösebb megjelenést ad, illetve segíthet az önkifejezésben, plusz sokakat szórakoztat, a sminkelés igen komoly hobbi lehet ;). Nem tudom, hol élsz te, hogy nem látod, hogy az élet számtalan területén igen fontos dolog a kinézet... Sokszor pedig egyszerűen poén.

Én értem ezt, pedig sosem sminkeltem, nem értek hozzá.

2018. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem itt nem az arc kiemeléséről és az apróbb hibák eltüntetéséről van szó, hanem a kilós vakolatról ami tényleg teljesen megváltoztatja az arcot.

Kérdező, az ilyen natúr sminket például egyáltalán észre sem veszed, de mégis felfrissíti az arcot.

A vakolat tényleg szörnyű, de azért van különbség a kettő között

2018. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Metionin ***** válasza:
94%

1. De, a nők tudják, hogy a smink lejön. Le is szokták mosni esténként, bizonyám.

2. Nagy esélye van annak, hogy aki szerinted sminkmentes igazi nő, az valójában szép natúr sminket használ.

3. A nők elenyésző százaléka használ sminket a férfiaknak való tetszés miatt.

4. Egy igazi nőt nem izgatja a gyakorin frusztráltságát levezető felszínes megmondóember.

2018. dec. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
94%

Kivàncsi lennèk hogy te igazi férfi vagy e.

Amúgy szerintem semmi baj a sminkeléssel hogy ha normális keretek között zajlik, nem pedig 5 kg vakolatott kennek magukra az amberek.

Nem baj, legalàbb most kiderült hogy hülye liba vagyok egy ismeretlen gyakorikérdésekes huszár szerint.

Ja meg mèg igazi nő se vagyok.😂

2018. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!