Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tizennégy éves lánynak is...

Tizennégy éves lánynak is szúrnának septum piercinget szülő jelenlétében?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Pénzért mindent!
2019. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hely válogatja.
2019. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Aludj ra meg par evet. En 15 voltam mikor kitalaltam, hogy kell, es csak 19 evesen szurattam. Ahol szurnak 14 evesen en oda nem mennek az biztos. Meg annyi idosen minek.. csak divatbol akarod abban a korban meg.
2019. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En ismerek egy piercingest es nagyon tisztan dolgozik, szep a szalonja es egy pcvel sem volt gondom.:) O ad egy lapot, hogy a szulo irja ala, es csak akkor szurja ki.

Bar meg szerintem is eleg fiatal vagy, ha fel-1 ev mulva is annyira akarod csinaltasd meg, ha gondolod. Ez csak egy pc, barmikor kiveheted, septumnak amugy sem marad nyoma lathato helyen.

2019. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szalonok nagy részében, legalábbis amiket ismerek, nem vállalják el 16 éves kor alatt sehogy és semmit a normális fülcimpán kívül.

Vannak szalonok, ahol 14 évestől még személyit sem kérik el és simán böködnek, de azok távol állnak a normálistól.

Azt tudom ajánlani, hogy ha tényleg nem akarsz várni már, akkor érdeklődj a szalonokban személyesen, telefonon, vagy emailben. A legtöbb szalonnak van weboldala vagy facebook oldala, ahol az elérhetőségek fel vannak tűntetve.

Amikor én voltam 14, akkor a legtöbb szalon elvállalta, bár akkoriban egyrészt drága volt, másrészt nem volt túl sok választék a szalonok között.

Ha nem sikerül találni helyet, akkor ne búsulj. Hordj "kamu" septum ékszert, aztán ha 16 éves korodra is kell, hát megcsináltatod. 2 év hamar elrepül.

2019. jan. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kamikaze0521 válasza:
Helye válogatja sajnos, én mindenféleképpen azt javaslom, szüleiddel beszéld meg, ahol nem kérnek szülői beleegyezést én bele sem mennék.
2019. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vegyél egy olyat amit nem kell szúrni. Ha 16 évesen is úgy érzed hogy kell, akkor csináltasd meg csak.
2019. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!