Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit használjak az arcomra? BB...

Mit használjak az arcomra? BB krém jó?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem szeretnék sminkelni. Viszont szeretnék valamit az arcomra, hogy eltakarjam nappal a pici pattanásokat, mert zsíros a bőröm (de csak ha összezabálok minden vackot... chipset, gumicukrot, sok tejet, meg ilyenek). (kb. ilyen: [link]


Nos, erre jó lenne a BB krém? Semmilyen sminket nem ismerek, nem használok még szempillaspirált sem. Viszont labellot, színes ajakápolókat szeretek használni! Szeretnék beruházni egy matt rúzsra, de nem valami nagyon drágára, mert mi van, ha mégsem tetszik majd? Azt olvastam, hogy rúzst nem jó használni más smink nélkül. Viszont én nem szeretnék nagyon sminkelni, a szemem eleve sötét, hosszú fekete szempillával (a spirál egyáltalán nem is látszik rajta, csak az ilyen nagyon extra vagy mi).

Jó lenne ez a krém? Vagy valami más? Ehhez passzolna valami matt, természetes hatású rúzs?



Egyébként az arcomat reggel-este kezelem. Reggel micellás vízzel lemosom, este pedig vagy szintén micellás vízzel, vagy tonikkal, aztán bekenem ilyennel: [link]


Bocsánat, ha valami hülyeséget dumálok, nem igazán értek én ezekhez. :D



2019. febr. 17. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a BB krém jobb, mint az alapozók.
2019. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos, találtam itthon BB krémet, anya nem használja. Kipróbáltam, de szinte felesleges. Biodermás.

Először keveset tettem, semmit nem használt. Aztán ha többet tettem, már sárgás színű volt.

Mit csináltam rosszul?

2019. febr. 17. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Nivea BB krémem van. Közepes árnyalat. Mint, írtam jobban bevált, mint az alapozó.
2019. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én garnier bb krémet hasznàlok. Lehet venni direkt zsírosbőrre valót is!

Évek óta használom :) imádom

2019. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináltad rosszul, hogy nem másét kell lenyúlni, hanem kell választani magadnak egy olyat, amely passzol a bőrödhöz. Színben sem mindegy, illetve az is elég változó, hogy melyik milyen állagú, milyen érzete van, milyen a fedése. Nekem is volt pl. már olyan BB krémem, ami kb. úgy nézett ki, mintha fel sem tettem volna semmit és volt olyan is, ami maszkosabb volt, mint néhány alapozó. Ezt részben ki lehet okoskodni, pl. teszterekkel a boltban, interneten is vannak cikkek, videók stb., részben pedig ki kell tapaszalni, mert sokszor csak úgy derül ki, hogy milyen valójában, ha rendesen használod.
2019. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!