Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sokat változtat az arcon ha...

Sokat változtat az arcon ha csak tusvonal és szempilla spirál van?

Figyelt kérdés
Nélküle sokkal másabb az illető

2019. márc. 4. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van aki bájosabb tőle,de van aki szebb anélkül.

Ha tudod viselni,ahogy mondta nekem egyszer egy profi sminkes,akkor biztos jol fog állni.

2019. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen! szexisebb leszel tőle!
2019. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, tenyleg masabb lesz

Szerintem mindenki szebb lesz tole, csak hozza illot kell csinalnia. Pl a szemformatol nagyon fugg hogy milyen tust csinalsz. Es ha a szempillad csomokban all, az se szep

2019. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kiemeli a szemem kb a tussal sose tudok mellé lőni ha jól sikerül! Ha szép cicásra sikerül akkor dicsérték jópáran a szemem hogy szép. Rejtett szemhéjon lehetetlen tust huzni hála istennek nekem nem az van, amugy ha minden nap tussal van kihuzva és ugy szokod magad meg majd nem huzod ki elöször szokatlan mert megszoktad a külsőd úgy, sminkben szerettem a sok oldalusagot,amugy akkorát azért mem változat az arcon hogy felismerhetetlen max nőiesebb és kiemeli a szemed.
2020. szept. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!