Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Itt gyiken miért ítéli el...

Itt gyiken miért ítéli el mindenki az alapozót?

Figyelt kérdés

Nem mű orrot rakunk fel magunknak, hanem egy kis színes krémet. Mi a baj ezzel? Főleg hogyha nem is látszik.. itt meg mindenki azt mondja hogy senkinek sem szabadna alapozót használnia.

Meg az egész sminkel=cicababa gondolkodást is utálom.

Félreértés ne essék, én és szeretek sminkelno, de vagy már 1 hónapja nem csináltam semmit. Mem azt mondom hogy mindenkinek kéne, mindig. Csak nem értem miért van úgy elítélve mintha min. drogoznál.



2019. jún. 20. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
Neked amúgy valami mentális bajod van hogy mindenkinek kiforgatod a szavát vagy tényleg ennyire nem sikerül felfogni amit olvasol? :D Azt írtam hogy szép bőrre felesleges 5 kiló alapozó, ha te ebből azt hozod le hogy csak csúnyák sminkelhetnek az nem egészen normális dolog. Bár lehet pont te gondolod így, azért magyaráztad bele:)) Azt hiszem ezt hívják projekciónak
2019. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Te is nagyon normális lehetsz, hogy így visszajársz ehhez a kérdéshez gyiken..

Normális válaszok ha vannak még jöhetnek :).

2019. jún. 20. 20:33
 13/13 qborka ***** válasza:
100%

Én nem ítélem el, sőt irígylem azokat, akiknek komplett sminkhez van türelmük, idejük, energiájuk és nem utolsó sorban kézügyességük.


Én néha a szempillaspirált lusta vagyok kinyitni :F

2019. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!