Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Más is csúnyának találja a...

Más is csúnyának találja a tetoválásokat?

Figyelt kérdés
Szerintem tök gáz, nincs benne semmi vagány, meg öregkorra ahogy az ki fog nézni, az röhejes. Főleg nőkön. xD Egy csomó lány elrontja a testét vele. Már mindenki mondja, hogy nekem miért nincs, de én nem akarok. Most akkor nyomi vagyok? 18/F

2019. dec. 10. 19:33
1 2
 11/20 $$$$$ ***** válasza:
89%
Kerdező egy tetkos se nez meg mást es kerdezi meg hogy miert nincs neki vagy nezi le azt akinek nincs😂😂. Legalabb is en ismerek jo part tetovallt embert kötük magamat is. Es se en se a haverjaim se az ismeroseim akiknek van tettkoja nem nezik le azokat akiknek nincs es nem is gondolkodunk azon hogy miert nincs. Ellemben akiknek nincs azok sokszor itelkeznek. Tehat ezt a temat hanyagold inkabb. Mert nincs igazad. Lehet van valami hihetetlen ertelmes ismerosod aki kerdezgeti hogy miert nincs tetkod. De a tetovallassal rendelkezo emberek 98% at nem erdekli hogy kinek van es kinek nincs.
2019. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 $$$$$ ***** válasza:
58%
De nagyon is menne. Mert en szerintme ezred annyira se vagyok proli mint te te szerencsetlen😂. Főleg egy ilyen hozzászollás után szerintem ez mindent elmond rolad. Es megint csak azt bizonyitja hogy rengeteg ember van aki csak azt birja elviselni ami a "normalis,,. Es nem rív ki a mindennapokbol.Köztük te is. Az ilyen befásult embereket semmibe se nézem....
2019. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#13 Attól mert egy tetovált fenegyerek vagy, még illene megtanulni írni helyesen.
2019. dec. 11. 00:50
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Max a saját korosztályod néz le... Ott számít státusszimbólumnak.
2019. dec. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 $$$$$ ***** válasza:
78%
Nem vagyok tetovált fenegyerek. És sose leszek. Teljesen normalis átlagos ember vagyok. És attól mert van egy pár helyesírasi hibám ugyan úgy bekerültem egyetemre es ugyan úgy elvegzem. Semmi hatranyom nem szarmazik belőle😂. De ez a gondolkodzas nallad hogy tetovált fenegyerek meg az előző válaszolonal hogy LOL meg ilyenek éppen megmutatják hogy mennyire is gyerekesek vagytok. Arrol nem is beszelve hogy most jössz a helyesírással aminek a vilagon semmi köze a témához....
2019. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az határozza meg ki milyen ember, hogy van e tetoválása vagy sem. Nem a tetoválás tesz téged jó avagy rossz emberré. Nem köthető végzettséghez, illetve értelemhez. Láttam már tetovált orvost, illetve vezér igazgatót. Ők bizonyára értelmes, okos emberek. Én mint fiatal, értelmes, felnőtt nő nem tartom magam sem kevesebbnek, sem pedig többnek nem tetovált társaimnál. Nem ez alapján ítélek meg valakit. Nekem van néhány, mindegyiknek érzelmi jelentősége van számomra, de még ha nem is lenne, sem tartozna senkire. Engem abszolút nem érdekel, hogy nincs tetoválásod, viszont téged se érdekeljen, hogy nekem van.
2019. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

Még szerencse, hogy nem mindenki van ugyanazon a véleményen, rém unalmas világot élnénk. Én szeretem a tetoválásokat, ha egyedi, igényes mintákról van szó.

Ami meg az öregkort illeti, szerinted tetoválás nélkül nem leszel ráncos és szottyadt? Tetoválással ciki, de tetoválás nélkül szexi leszel 70 évesen? Hagyjuk már ezt a baromságot :D

2019. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 george1113 válasza:
Van akinek illik, van akinek nem! A probléma ott kezdődik, hogy divat lett és már szinte mindenki ki van varrva.
2019. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Fingkirály ***** válasza:

@17: nem lesz szexi, meg szottyadt lesz valóban.


Viszont baromi komikus lesz nyáron (amikor azért nincs mindenki nyakig bebugyolálva, még a vének sem) iszonyat badass egészkaros gangsztacucc-matyóhímzésbe meg kemény jakuzasárkányba csomagolva eltotyogni a járókerettel a piacra.


Nem véletlenül teszik le a lantot hatvanhoz közeledve vagy elérve a metálzenészek is. Egyszerűen tudják, hogy nem hiteles gyújtó hangvételű harcolj-lázadjot játszani a színpadon úgy, hogy negyedóránként kell tartani egy kis leülős szünetet, mer' már nem bírja a dereka az amúgy nem könnyű gitárral álldogálást.


Kivéve persze a Rolling Stonest. Az örök :)

2020. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha szépen kivitelezett és illik a viselőjéhez, akkor nagyon szép lehet egy tetoválás. Mindenkinek saját véleménye, hogy mit gondol egy tetoválásról. Ha neked nem tetszik, lehet, hogy a szembe jövőnek igen. Ennyi.

Én is meg szoktam nézni a tetoválásokat. Eddig inkább azért, mert a környezetemben nem nagyon volt senkinek. De már egy ideje tervezek magamra is, így más szemszögből vizslatom az embert és a tetkóját. Vagy a képeket a neten.

2021. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!