Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bimbó piercing nagy udvaros...

Bimbó piercing nagy udvaros mellbe?

Figyelt kérdés
Szeretnék mellbimbó piercinget, egyrészt azért, mert tetszik, másrészt pedig azért, mer kissé érzéketlenek a mellbimbóim. Úgy értem, hogy nagy az udvar és lapos a hegye, “küzdések” árán áll csak fel.. s arra gondoltam, hogy ha pc-t szúrnának bele, akkor jobban elhatárolódna az udvartól. Van valakinek az ilyen mellében piercing? Egyáltalán lehetőséges, hogy szurjanak a parizsibe is?

2021. márc. 17. 21:08
 1/5 anonim válasza:
23%
Én azt hallottam csak még jobban érzéketlenek lesznek, de mindig állni fog a mellbimbód. Szerintem nagyon dögös, csináltasd meg!!(:
2021. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Az udvar mérete lényegtelen, inkább maga a mellbimbó a fontos, az viszont hogy érzékenyebb lesz jó kérdés, sokan azt mondják nekik érzékenyebb lett, sokan azt hogy nem volt különbség és van akinek kicsit érzéketlenebb lett, én pl az utóbbiba tartozom, ezt sajnos csak akkor tudod meg ha már megvan. Viszont készülj fel friss piercinggel hónapokig nincs "játék".
2021. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Gyakorlatilag bármilyen mellbimbóba lehet piercinget rakatni, akár többet is, illetve többfélét is. Viszont az, hogy mennyire változik az érzékenysége, nagyban függ attól, hogy a piercing lyuka pontosan hova kerül. Ha nagyon közel halad el olyan idegsejtekhez, amiknek szerepe van abban, hogy a mellbimbó szexuálisan izgult legyen, akkor érzékenyebb lesz, míg ha túl fölé, vagy túl alá, akkor vagy nem változik, vagy kicsit elnyomja azokat és csökken az érzékenysége. A leggyakoribb az, amikor magát a bimbótestet szúrják át vízszintes irányban, viszont lehet a bimbótestet függőlegesen, átlósan, vagy bámilyen más irányban is átszúrni. Sőt, van egy fajtája, ami igazából egy, a mellbimbóba helyezett microdermal ékszer. Ugyan kicsit körülményes, de ugyan így lehet kombinálni az átszúrt és a merőlegesen belehelyezett ékszerpárt is.

Behelyezhető magába a bimbóudvarba is, illetve a bimbótest "megbúvó" részébe is, ami a bimbóudvar és a bimbótest találkozásánál kezdődik, áthalad a bimbó azon részén, ami belül van, majd a másik oldalt ugyancsak a találkozásnál jön ki. Ajánlott ilyen esetben a NEM egyenes száras ékszer, viszont minden más esetben kezdőékszernek a sima, két végén golyós barbell ékszer, lehetőleg titán száras kivitelezésben.

A gyógyulási idő változó. 2-4 hétig tényleg nem érdemes vele játszani, utána is csak nagyon módjával. A látszólagos gyógyulás 2-8 hét között van, míg a tökéletes gyógyulás 3-6 hónap körül. Ha esetleg vastagabb ékszert szeretnél bele, úgymond tágítanád kicsit, vagy nagyon, akkor a fél évet érdemes megvárni, addig az ékszert ki sem szedni. Az első hónapban rendszeresen ápolni és nagyon ügyelni, hogy ne akadjon bele semmibe sem. Főleg a melltartóknál veszélyes, illetve zuhanyzás után a törülközésnél. Víz érheti, de ne ázzon ki, illetve szoli, szauna is kerülendő legalább 2 hónapon át. Sportmelltartó ilyenkor jobb, vagy egy kis darab sterill mull lappal lefedni a bimbót a hétköznapokra.

Az, hogy nekem tetszik, és van is és értek is hozzá, nem jelent semmit. Lepontozni itt is bátran lehet ;)

Illetve még lehet plasztikai műtéttel is korrigálni a mellbimbót, bár nem valami olcsó megoldás. Ehhez érdemes lenne szakembert keresned. Ha lenne kérdés, csak írj ;)

2021. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2021. márc. 18. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló mellem van, én dupla piercinget szúrattam, ilyet, mint amilyen ezen a képen van:

[link]

Nekem érzékenyebbek lettek a bimbók jóval. Azóta vastagabbak is vannak már benne, így már nem lapos sosem. :)

2021. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!