Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Henna tetoválás?

Henna tetoválás?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a henna tetoválással tradícionálisan a házasodó lányokat szokták díszíteni.

Ha a fiatal lányokat, esetleg gyerekeket festenek be vele más országokban, az nem olyan mintha házasodásra készítenék őket?

Én is szerettem volna, de utána olvastam, és így egyre kevésbé tetszik az ötlet.

20/L



2022. jan. 25. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hogy esküvők előtt csak a hinduk szokták Indiában. De az araboknál megint mást jelent. Sőt turistáknak is szoktak csinálni. Nálunk Magyarországon és nyugaton ez nem tradíció, elég távol is vagyunk tőlük úgyhogy szerintem egyértelmű hogy inkább divatból csináltatunk hennát. Szerintem nyugodtan csináltad meg ha tetszik, senki se fogja azt gondolni hogy házasodni fogsz.

Az én személyes véleményem az hogy a bonyolultabb minták a tényleg szépek.

2022. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!