Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet hogy engedjék meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy orrpiercinget egy ilyen kis vékony kis karikát oldalra. De nem engedik meg. Apukám ebben nagyon szigorú. Anyukám nem annyira, de meg van róla győződve, hogy onnantól az emberek elítélnek a külsőm alapján. Most ez mekkora baromság.

2023. jún. 26. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nekem vékony karika van most az orromban (elsőre egyenes szárút tesznek be normális helyen, karikát nem), sosem ítélt el miatta senki. Pedig 13 éve viselem, 16 évesen csináltattam.
2023. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy? Nem lesz örökké beleszólása a külsődbe
2023. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Amíg kiskorú voltam nekem sem engedték, amikor nagykorú lettem csináltattam, és egyáltalán nem bántam meg. A szüleim nem örültek neki, de elfogadták a döntésem .

Senki sem ítélt el a piercingem miatt, a legtöbben inkább dícsérték.

2023. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja igen elfelejtettem leírni 18 éves vagyok.
2023. jún. 26. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, mert 18 vagy, így akármilyen piercinget viselhetsz mindenféle engedély nélkül.
2023. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

#5 Jogilag lehet, viszont mivel a kérdező valószínűleg még otthon lakik a szüleinél, ebből lehetnek problémák.

Én annyit tudok tanácsolni, hogy tanulj valami piacképes szakmát, amivel kereshetsz annyit, hogy örökre elhúzhass a családi fészekből. Bánni fogják még, hogy ilyennel elüldöztek...

2023. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!