Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss szemöldöktetoválásom...

Friss szemöldöktetoválásom van , kennem kéne valamivel?

Figyelt kérdés

a tetováló azt mondta ne kenjem a szemöldököm, sok mindenkitől azt halottam hogy nekik kenni kellett vazelinnal,vagy bepanthen krémmel.

korrekcióra 5 hét múlva megyek.


még az a kérdésem lenne hogy én szoktam kenni az arcom,és nyilván jut belőle a szemöldökömre is

niacinamidel,azelinsaval,és hámlasztóval,

ezektől nem lesz baja a szemöldöktetoválásomnak? nem fog lekopni?


2023. júl. 7. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kentem egyszer sem soha. Úgy csináld, ahogy a kozmetikus mondta, ő a szakember.
2023. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hámlasztó meg nem jó a szemöldök tetoválásra. Gyorsabban kikopik, mivel hámlasztja a területet. De kérdezd a kozmetikust meg, tőle kaphatod a legjobb útmutatót.
2023. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában azért szoktak javasolni utóápolót.


Ha pedig leesett a varr, akkor fényvédővel is kell kenni, ha azt szeretnéd, hogy sokáig szép maradjon.

2023. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
E-vitaminos ápolót kaptam, szép is lett, most esett le a var. Hámlasztóval, stb nem szabad kenni, csak a legegyszerűbb e-vitaminos hidratálóval, reggel este. Mosni, áztatni, kaparni nem szabad! Nappal védeni kell az uv fénytől, pl kalap, nagy napszemüveg, vagy 50 faktoros natej vékonyan. Strand, szauna, napozás két hétig tilos, a naptól ezután is óvni kell, amíg beépülnek a pigmentek, ez több hét!
2023. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem krémmel engedtek el a szalonból és a lelkemre kötötték, hogy kenjem! Mást nem lehet rá
2023. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már kezd le esni a varr..

Így nagyon nem tetszik 😅

Másnak is nagyon halvány lett ?


Később se használhatók hámlasztot vagy niacinamed, azelinsavat?

Nem szeretném ha baja esne a szemöldökömnek ,de ra fogok kérdezni a tetoválotól is

80e volt 🥲

2023. júl. 8. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém tökéletes lett, nem halványodott el. Én a Kalcsu szalonban csináltattam. Előtte kétszer el lett rontva a szemhéjtetoválásom, aztán egy éve megcsináltattam a szemhéjamat a Kalcsu szalonban, azóta is tökéletes. Ezért két hete a szemöldököm is megcsináltattam ott. Ez is jó lett.

Reméljük, a korrekciónál rendbehozzák a tiédet is.

2023. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!