Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mezőtúron van valahol tetováló...

Mezőtúron van valahol tetováló meg piercing szalon? 19L

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Inked Atmosphere tattoo studio, Mezőtúr, Szabadság tér 20. (a google segített :) )


Mondjuk piercinget szerintem nem csinálnak. Viszont annyi környező település van, gondolom valahol csak van a közelben, illetve Szolnokon meg valószínűleg találsz dögivel.

2023. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Remélem sehol, így megmaradsz természetes szépségnek.👍
2023. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jómagam grafikus vagyok. Régen felajánlotta egy jómódú művészetrajongó befektető, hogy támogatná, ha tetoválónak képezném magam és nyithatnánk egy tetoválószalont az új sport és pihenő szállodájában. Így kicsit belefolytam a tetoválók világába. De sem akkor sem most nem vagyok híve a tetoválásnak, piercingnek. A kihívás lelkesített, de mivel nem tudtam volna teljes szívvel végezni a tevékenységet, inkább nem mélyedtem bele. Nem bántam meg! 52 évesen másképp látom a világot. A tetoválás annyira végleges, hogy semmilyen módon nem illeszkedik abba, ahogy az ember változik élete folyamán. Gyerekkoromban kedveltem a Pom Pom meséit, a Frakk, a macskák rémét, Mikrobit, a Rumcájsz kalandjait, Spejbl és Hurvineket, természetesen Varázsceruzát főként. Sok ifjusági filmet, mozifilmet, tévéfilmet, ilyen-olyan zenét... De újra nézve, retró hangulatot megadják, ám meg sem közelítik azt a színvonalat, ízlést, amely most jellemző rám. Egyik sem való a testemre rajzolva! Főként, hogy a tetoválásnak is van időszaki stílusa, sőt, technikája is, amely évről évre elavul. A 20-30-40 évvel ezelőtti tetoválások röhej kategóriába tartoznak manapság! Nem lesz ez másképp a jelenlegi testvarrásokkal sem! A mostani fiatal (kérdező esetében 19 éve lány) 30 év múlva cikinek fogja érezni, 50 év múlva pedig ő lesz a röhejes néni a ráncos rajzokkal a testén. Ha pedig hízik vagy fogy, akkor még a figurák, alakok is eltorzultak lesznek.


Ha már mindenképp varratni akarsz magadra kedves kérdező, akkor ennél a minőségnél semmiképp ne add lejjebb igényedet: (ez talán kibírja trend és minőségvesztés nélkül pár évig)

muslubash.tattoo

[link]

2023. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!